دانلود معروف ترین سریال های کمدی در هیوا مووی

در دنیای تلوزیون به جرات می توان گفت سبک کمدی یکی از پرطرفدارترین ها به حساب می آید. اکثر مردم ترجیح می دهند که بعد از فشار های یک روز کاری یک قسمت از سریالی را تماشا کنند که حالشان را بهتر کرده و کمی آن ها را بخنداند تا برای روز های بعدی ریکاوری شوند. به هر حال محبوبیت این گونه سریال ها سبب شده گاهی زمان پخش بعضی از آن ها به بیش از یک دهه برسد که همین مهری تایید بر محبوبیتشان است.

1- محبوبترین کمدی های تلوزیون

هیوا مووی در لیستی که آماده کرده سعی کرده است تعدادی از مشهور ترین و معروف ترین این دانلود سریال ها را کنار هم جمع کرده و به شما معرفی کند تا در صورتی که آن ها را ندیده باشید به سراغشان بروید و لحظاتی پر از خنده و شادی را به خود هدیه بدهید. در صورت تمایل نیز می توانید این آثار را با بهترین کیفیت و بالا ترین سرعت دانلود کنید.

معروف ترین ها با هیوا مووی سریال های کمدی
معروف ترین ها با هیوا مووی سریال های کمدی

2- اداره ای عجیب و غریب!

شاید یکی از بهترین های دنیای کمدی در تلوزیون سری The Office باشد. البته باید خاطر نشان کرد که این سریال تلوزیونی توسط چند شبکه ساخته شده است که منظور ما در اینجا نسخه انگلیسی این اثر زیبا و به یادماندنی می باشد. شبکه ی پخش کننده این سریال NBC بوده و پخش آن از بیست و چهار مارس 2005 تا شانزده می 2013 به درازا کشیده است. یعنی حدود 8 سال بدون افت محسوس. از جمله نکات مثبت این اثر شخصیت های بسیار دوست داشتنی و عجیب و غریب، دیالوگ های فوق العاده خنده دار که آن را به اثری بی نظیر تبدیل کرده است. به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که زبان انگلیسیتان قوی است آن را با زبان اصلی ببینید تا از شوخی هایش لذت بسیار بیشتری ببرید. داستان آن نیز در یک اداره روایت می شود که توسط فردی عجیب و غریب به نام مایکل اسکات مدیریت می شود. البته او تنها آدم عجیب و غریب در این اداره نیست!

3- فیلم رفقا !

از دیگر آثار بسیار زیبای کمدی-رومانتیک می توان به سریال Friends اشاره کرد. داستان در مورد 6 دوست است که در نیویورک روایت می شود. تقریبا هر کسی که این سریال را دیده از آن راضی بوده و توانسته حداقل با یک شخصیت هم ذات پنداری کند. همچنین ده فصل دارد و دقیقا پخش آن یک دهه به طول انجامیده و پخش آن نیز به هم اکنون به اتمام رسیده است. مانند اثر قبلی شبکه پخش کننده آن نیز NBC می باشد این سریال هنوز در هیوامووی قرار نگرفته است .

چگونه با مادرت آشنا شدم!

از جمله دیگر سریال های بسیار خوب می توان به آشنایی با مادر یا How I Met Your Mother اشاره کرد که متاسفانه پایان چندان جالبی نداشت و نتوانست نظرات مخاطبان را جذاب کند اما با این حال از فوق العاده بودن آن چیزی کم نمی شود. شخصیت های بی نظیر و مختلف دیالوگ های خنده دار همه و همه این سریال را به اثری بدل کرده است که قطعا ارزش تماشا را دارد و اگر هنوز آن را ندیده اید قطعا پیشنهاد می کنیم که به سراغش بروید و امتحانش کنید به احتمال بسیار زیاد آن را خواهید پسندید.

منبع : https://hivamovie.com/