100-year-old کهنه سرباز جنگ جهانی دوم ‘کاپیتان تام’ به شوالیه

لندن, مارس 20

صد ساله انگلیسی جنگ جهانی دوم veteran کاپیتان تام مور است که به شوالیه پس از افزایش نزدیک به 40 میلیون دلار برای خیریه بهداشت و درمان با نخست وزیر بوریس جانسون تماس او را “چراغ نور” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سلحشوری که به ارمغان می آورد با آن عنوان “آقا” خواهد بود به طور رسمی صادر شده توسط ملکه الیزابت دوم است.

مور خود هدفی راه رفتن 100 دور از باغ خود را قبل از تولد 100 خود در ماه آوریل است.

او امیدوار بود که به منظور بالا بردن £1.000 برای خدمات بهداشت ملی سازمان های خیریه به عنوان یک تشکر از شما برای درمان دریافت کرد در حالی که از بیماری سرطان رنج و لگن شکسته.

اما پول ریختن در آغاز شده و پس از تلاش کشید ملی و سپس بین المللی بهره نادر خبر خوب در وسط یک اورژانس بهداشت جهانی.

“سرهنگ تام فوق العاده جمع آوری کمک های مردمی را شکست سوابق الهام گرفته از کل کشور و ارائه همه ما با چراغ نور از طریق مه از coronavirus” جانسون گفت: روز شنبه اعلام سلحشوری.

“از طرف هر کسی که منتقل شده است با داستان های باور نکردنی من می خواهم بگویم بزرگ با تشکر از شما. او درست یک گنجینه ملی است.”

ارتش ساخته شده بود مور که در خدمت به عنوان یک مهندس در هند و برمه در جنگ جهانی دوم, افتخاری سرهنگ.

مور تلاش و فروتنی رو او را به شهرت ملی با یک قطار با سرعت بالا پس از او به نام و نیروی هوایی سلطنتی جت انجام flypast برای روز تولد خود را در 30 آوریل.

مور شد قدیمی ترین هنرمند برای رسیدن به شماره 1 در انگلستان, موسیقی, تک آهنگ, نمودار, آواز خواندن یک جلد از “you’ll Never Walk Alone” با مرحله ستاره مایکل توپ و یک NHS گروه کر.

“بوجود می آیند کاپیتان آقا تام مور!!!! من نمی تواند بیشتر هیجان زده و افتخار” توپ توییتی.

“اتصالات افتخار برای درست انگلیسی قهرمان. بنابراین به خوبی سزاوار و خونین آفرین. به خوبی انجام می شود و با تشکر از شما برای همه چیز ،

مخالفت حزب کارگر رهبر Keir Starmer همچنین با تبریک مور.

“در این زمان دشوار است برای کشور ما تام آورده الهام بخش میلیون ها نفر و کمک همه ما به جشن فوق العاده ای دستاوردهای ما NHS” Starmer در بیانیه ای گفت.

“پس از خدمت خود را در کشور در طول جنگ تام به رسمیت شناخته شده است که امروز قهرمانان ما هستند خط مقدم بیمه خدمات درمانی و مراقبت های کارگران است.

“در اقدامات خود تام مندرج همبستگی ملی است که رشد در طول این بحران به ما نشان داد که هر کس می تواند نقش خود را در کمک به ساخت آینده ای بهتر است.”

مور در حال حاضر دارای دو رکورد جهانی: افزایش بیشتر پول انجام یک فرد خیریه راه رفتن و به عنوان قدیمی ترین فرد به بالا UK singles نمودار. — AFP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de