America, America healthcare, america Healthcare Workforce Resilience Act, green card holder, US immigration, green card seekers,covid 19 pandemic, latest news on coronavirus outbreakاین عمل با هدف تصرف قبلا استفاده نشده ویزا و اختصاص آنها به پزشکان و پرستاران که مایل به کمک در ایالات متحده آمریکا را در مبارزه با COVID بیماری همه گیر. (رویترز عکس)

توسط Nandika هندا

شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد چگونه ممکن است تغییرات در U. S مهاجرت نسبت به تخصیص کارت سبز به متخصصان پزشکی ie. پزشکان و پرستاران ممکن است برای کمک به مقابله با نبرد در برابر COVID بیماری همه گیر.

اخبار مرتبط

در این بیماری همه گیر حزبی سناتور دیوید پردو, کیر, دوربین, تاد جوان و کریس Coons اخیرا پیشنهاد یک لایحه که در صورت تصویب خواهد شد شناخته شده به عنوان “بهداشت و درمان نیروی کار انعطاف پذیری عمل می کنند.”

این منجر به بسیاری از پرسش های ناشی از درون جامعه پزشکی و خانواده های آنها چه در واقع این هدف را به انجام, چگونه آن را اجرا و از همه مهمتر آنها را از آن بهره مند شوند و چگونه ؟

این عمل با هدف تصرف قبلا استفاده نشده ویزا و اختصاص آنها به پزشکان و پرستاران که مایل به کمک در ایالات متحده آمریکا را در مبارزه با COVID بیماری همه گیر. این متخصصان پزشکی داده خواهد شد کارت سبز به عنوان بخشی از تلاش های آمریکا برای ارائه اضافی “رزمندگان” در حال حاضر چه چیزی اثبات می شود بسیار دشوار میدان جنگ در برابر COVID بیماری همه گیر.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

فعلا ما در حال تلاش برای آمد تا با راه هایی برای کمک به آن در مبارزه با COVID از طریق مهاجرت و اصلاحات دیگر. این قانون در صورت تصویب ممکن است به اثبات می شود یک ابزار مفید در کمک های پزشکی نیروهای ایالات متحده آمریکا است.

چه recapturing و دقیقا چگونه این کار می کند ؟ به عنوان سهمیه برای بسیاری از کشورها و همیشه oversubscribed. درخواست بسیاری از مردم است. هر سال ویزا برای بسیاری از مقوله مهاجرت استفاده می شود زمانی که وزارت امور خارجه نیز در این برآورد از قطع خرما در بولتن ویزا. این به طور کلی موضوع را به صلیب تخصیص i: e استفاده نشده مبتنی بر خانواده ویزا معطوف به اشتغال مبتنی بر و بالعکس. اما در این فرایند وجود دارد تعدادی از ویزاها هنوز هم در سمت چپ استفاده نشده به عنوان خانواده اعداد تنظیم شده خود را به حداقل مقدار خود تحت برخی شرایط خاص. در شرایط عمومی این بدان معنی است که برای سال های بسیاری ویزا اشتغال مانده و آنها بلا استفاده باقی می ماند. این عمل خواستار احیای 40,000 چنین ویزا. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه وضعیت حقوقی و یا بیشتر به طور خاص کارت سبز به پزشکان و پرستاران که واجد شرایط هستند و اعمال 25, 000 باید محفوظ است برای حرفه ای پرستاران و 15000 باید محفوظ برای پزشکان متحده این لایحه است.

مردم تعجب آنچه این معنی خواهد بود که از نظر قاب زمان برای حرفه ای پزشکی است که در شرایط عادی باید منتظر سال برای دریافت کارت سبز خود را. ممکن است از طریق فرایند پردازش حق بیمه (به عنوان پیشنهاد در عمل) که برنامه های کاربردی از کسانی که درخواست برای تغییر وضعیت خود را از H1-B و J-1 ، می توان در حدود یک ماه به دارنده کارت سبز.

کسانی که در حال استفاده از خارج از کشور و واجد شرایط را از طریق پردازش سریع و وضعیت خود را ممکن است پیامد آن در عنوان کمی تا 45 روز. این خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش زمان انتظار برای این متخصصان پزشکی که در غیر این صورت باید صبر کنید سال در یک خط.

آن را نیز افزایش تحرک از متخصصان پزشکی که در محل محدود در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا با توجه به وضعیت حقوقی مانند H1-B ، و لذا; کمک به کاهش بار بر روی ما سیستم بهداشت و درمان.

علاوه بر این, وجود خواهد داشت هیچ کشور خاص سهمیه بر این تخصیص. اما این مهم است به درک که این نامه پیشنهاد ارائه شده توسط کارفرما باید به وضوح دولت که این کار را کرده است و نمی خواهد جابجایی یک ما کارگر.

همه در همه, بسیاری از مردم احساس می کنند این می تواند پوشش نقره ای است که بسیاری از متخصصان پزشکی شده اند در انتظار برای ورود به آمریکا و کار و یا مرتب کردن بر اساس وضعیت حال حاضر خود را و به دست آوردن اقامت دائم.

در صورت تصویب آن باید به طور قابل توجهی کاهش بار بر روی یک سیستم بهداشت و درمان است که در تلاش برای مقابله با COVID همه گیر شده است و همچنین نیاز به تقویت.

کسانی که مشتاقانه در انتظار احتمالی تصویب این لایحه و اجرای این قانون باید به یاد داشته باشید -این می تواند تنها یک بار در مجلس سنا باز است و این لایحه به تصویب بر روی مجلس نمایندگان و سنا است. آن است و سپس فرستاده شده به رئیس جمهور برای رضایت او و او باید با تصویب این لایحه آن را به تبدیل شدن به یک عمل. از طریق این فرایند پیچیده آن نیز ممکن است اصلاح شود.

در حال حاضر این است که یک عمل و یک مقدار مشخصی از زمان را سپری قبل از آن ممکن است منتقل می شود به عنوان یکی.

بنابراین می توانید این عمل بود که پوشش نقره در غیر این صورت بسیار تیره ابر برای مهاجرت در این زمان ؟

اگر گذشت – آن ممکن است اما به توجه به گذشته موضع و اصلاحات که رئیس دولت گرفته شده همراه با تاریخی خود برنامه حول قریب الوقوع انتخابات و پایه احتمالات است.

در حال حاضر از آن خواهد بود زودرس به فرض که امداد است که قطعا در اینده نزدیک به جامعه پزشکی که واجد شرایط هستند و انتظار به اعمال می شود. صبر کنید و تماشا رویکرد خواهد بود محتاطانه تا زمانی که این مطلقا دستاوردهای این وضعیت از یک عمل.

(نویسنده و کارشناس امور مهاجرت. نظرات بیان شده شخصی هستند.)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de