بنگلادش حرکت Rohingya به جزیره پناهگاه به عنوان بزرگ گردباد نزدیک

لبه شرقی طوفان رهبری برای بنگلادش و همسایه هند است و انتظار می رود به خمیر Bhasan کاراکتر جزیره 306 Rohingya اعضای یک مورد آزار و اذیت اقلیت از میانمار ارسال شد در این ماه پس از نجات از قایق.

“هر بلوک دارای یک گردباد مرکز و آنها منتقل شده به این مرکز گفت: Bimal Chakma, یک مقام ارشد پناهندگان امداد و عودت کننده گان کمیسیون.

سازمان ملل متحد به نام برای پناهندگان به نقل مکان به سرزمین اصلی برای پیوستن به بیش از یک میلیون نفر زندگی می کنند که در وسیع اردوگاه در خارج از شهر کخس بازار.

هر چند که حل و فصل بزرگترین اردوگاه پناهندگان در انتظار فرار بدترین طوفان خطر سطح مطرح شده تا نه از شش مفهوم شدید تهدید.

باران های سنگین و بادهای مشت شل و ول پناهگاه های ساخته شده بر روی تپه های مستعد به لغزش و پرچم قرمز مطرح شد هشدار به پناهندگان به داخل باقی بماند.

امدادگران می گویند cyclone می تواند مانع تلاش ها برای کنترل شیوع کروناویروس در اردوگاه ها که در گزارش اول خود را عفونت هفته گذشته است.

“این است که در حال حاضر یک چالش بزرگ برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در میان Rohingya پناهندگان بیش از حد شلوغ اردوگاه های آب و توالت امکانات” گفت: Dipankar داتا کشور مدیر موسسه خیریه آکسفام در بنگلادش است.

منتقله از راه آب و عفونت های دیگر نیز یک تهدید وی افزود: در بیانیه ای.

بنگلادشی و Rohingya در میان هزاران نفر از داوطلبان آموزش دیده در پاسخ اضطراری اقدامات که دریافت زندگی-کت و مشعل.

“ما با استفاده از بلندگوهای و مسجد میکروفن برای هشدار دادن به مردم گفت:” Sabbir احمد 24 ساله Rohingya داوطلب.

پناهندگان گفته شده به سر برای مدارس و مدارس اگر طوفان از بین می برد و پناهگاه او به رویترز گفت با تلفن و اضافه میکند: “اگر از آن بازدید اردوگاه ها وجود خواهد داشت تخریب بزرگ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de