بریتانیا رولز-رویس به تبر 9,000 شغل در سفر هوایی رکود

این شرکت که باعث می شود موتور برای هواپیما مانند بوئینگ 787 و ایرباس 350 روز چهارشنبه گفت:, آن را نیز می تواند نزدیک کارخانه به عنوان آن را کاهش و به تناسب کوچکتر آن را در بازار انتظار برای خروج از بحران.

شرکت های هواپیمایی و منابع خود را جزو سخت ترین ضربه کسب و کار مستندات شامل همه گیر با مسافر مسافرت هوایی آسیاب مجازی متوقف شد.

بریتانیا مانند بسیاری دیگر اقتصاد نیز نیروبخش برای یک رکود عمیق با تعداد مدعیان بیکاری در ماه آوریل جهش به بالاترین رقم در نزدیک به 24 سال است.

“ما باید برای کاهش هزینه های ما پایه و انطباق با دنیای جدید تطبیق ظرفیت ما با انتظار می رود تقاضا” رولز رویس رئیس اجرایی وارن شرق به خبرنگاران گفت: کشف حجاب این شرکت بزرگترین دور از کاهش پس از خصوصیسازی در سال 1987.

9000 شغل از جهانی کارکنان 52,000 خواهد شد و عمدتا از رول مدنی هوافضا کسب و کار است که تولید بیش از نیمی از آن 15 میلیارد پوند (18 میلیارد دلار)از درآمد سالانه.

رول گفت که هدف قرار دادن 1.3 میلیارد پوند از هزینه صرفه جویی سالانه با حدود 700 میلیون آمدن از اخراج به همراه دیگر کاهش است که می تواند شامل تعطیلی کارخانه.

مستقر در دربی مرکزی انگلستان در حدود دو سوم از رول مدنی هوافضا شغل در انگلستان بر اساس شرق گفت که “احتمالا اول خوب پروکسی” که در آن مشاغل شد و به احتمال زیاد از دست داد.

شرق گفت: رول تا به حال 16 تا 17 عمده, عمران, هوا و فضا, ساخت مکان در سراسر جهان از جمله حضور در آلمان و سنگاپور.

رایزنی با اتحادیه های کارگری را در حال حاضر در جریان است با از دست دادن شغل نیز انتظار می رود در دفتر پشتیبانی توابع. رول’ دفاع واحد خواهد بود در امان ماند هر چند به عنوان نظامی تقاضا همچنان قوی است.

پیش بینی مسافرت هوایی را نمی خواهد بهبود برای سه تا پنج سال شرق گفت: رول آماده شد برای حمل و نقل هوایی فعالیت می شود حدود یک سوم کمتر از در سال 2019.

برنامه های دولت برای کمک به کارگران پرداخت شده است مفید در کوتاه مدت با رول’ furloughing 4,000 کارکنان تحت بریتانیا طرح اما این شرکت نیاز به آماده شدن برای آینده ای که در آن مشتریان هواپیمایی پرواز کمتر شرقی گفت.

این کاهش به دنبال یک 2018 برنامه به تبر 4,600 شغل اگر چه 1,000 زیان کار برجسته از آن دور هستند شامل 9,000. رول نیز دست و پنجه نرم کردن با یک موتور در حال اجرا مشکل است که مجبور خطوط هوایی به هواپیماهای زمین.

سهام آن گذشته پایین از 2% کاهش یافته است با داشتن 62 درصد در سال جاری به 11 سال اخیر رسید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de