دانشگاه کمبریج برگزار خواهد شد آن سخنرانی آنلاین در سال آینده

800 ساله دانشگاه گفت: در بیانیه ای که آن را “احتمال دارد که اجتماعی سوريه ادامه خواهد داد تا نیاز” در طول سال تحصیلی که آغاز می شود در ماه اکتبر و در نتیجه در تابستان 2021. دانشگاه گفت که این تصمیم مورد بررسی قرار خواهد گرفت اگر رسمی coronavirus هدایت تغییرات.

“سخنرانی خواهد ادامه به صورت آنلاین در دسترس است و ممکن است به میزبان کوچکتر آموزش گروه در فرد تا زمانی که این مطابق اجتماعی فاصله مورد نیاز” دانشگاه گفت.

که پیشنهاد کرد که دیگر از جنبه های مهم آموزش مانند آموزش و کوچکتر کلاس های گروه ممکن است مجاز را به جای چهره به چهره است. مقامات بر این باورند که این جلسات می تواند ممکن است با شرکت کنندگان در یک فاصله امن از هر یک از دیگر.

کالج ها و دانشگاه ها در سراسر جهان تا حد زیادی مجبور به پایان دادن به فرد آموزش جدید ترین مدت تحصیل هستند که آیا و چگونه به حرکت به جلو با کلاس در سال آینده.

در ایالات متحده, برای مثال, برخی از مدارس در حال آوردن دانش آموزان با وعده به تست آنها و مسیر عفونت.

دیگران در حال برگزاری کلاس های حضوری در تمام: دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در بزرگترین چهار سال دانشگاه دولتی سیستم در ایالات متحده گفت: کلاس برگزار خواهد شد تقریبا به طور انحصاری آنلاین این سقوط با برخی ممکن است استثنا برای کلاس های بالینی در پرستاری برنامه و یا برخی از آزمایشگاه های علوم. در کانادا دانشگاه مک گیل در مونترال گفت: از آن ارائه خواهد شد بسیاری از دوره های آنلاین در پاییز.

مدارس دیگر با توجه به تطبیق با راه های دیگر: کمتر پست های بازرسی در ورودی به ساختمان های دانشگاهی, یکی از راه مسیرهای سراسر پوشیده از چمن چهار و ماسک صورت مورد نیاز برای کلاس های درس و سالن های غذاخوری.

در انگلیس همه گیر نیز تهدید امور مالی برخی از دانشگاه ها به دلیل کاهش در تعداد دانشجویان بین المللی انتظار می رود در پاییز. این ماه وزیر آموزش و پرورش گاوین Williamson اعلام کرد که بسته حمایت از دانشگاه ها.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de