شرکت ها می گویند هیچ با تشکر از فضاهای اداری به عنوان مستند می آموزد کار از خانه

از مواد غذایی خبرخوان Zomato به خصوصی بازیگر دهنده IndusInd بانک شرکت ها هستند که مجبور به بستن دفاتر.

به عنوان کارکنان به ادامه کار از راه دور و کاهش درآمد به دلیل کاهش عملیات در نزدیک به سه ماه مستند دفاتر شروع به تخلیه فضای استیجاری. از مواد غذایی خبرخوان Zomato به خصوصی بازیگر دهنده IndusInd بانک شرکت ها هستند که مجبور به بستن دفاتر; Zomato تعطیل شده 125 بیش از 150 دفاتر در سراسر جهان و IndusInd بانک نیز بنا به گزارش ها خالی یکی از آن برجسته-واقع اجاره فضاهای اداری در بمبئی هند اکسپرس گزارش شده است. وضعیت بد است در پایان از کارفرمایان به عنوان آنها همچنین در ادامه به اعلام اخراج با Zomato به تازگی رها کردن آن 14 درصد کارکنان.

برای بر صرفه جویی در هزینه های این شرکت ها در حال حاضر برش بر روی یکی از عمده هزینه های ثابت قطعات — املاک و مستغلات. تا حدی که کار از خانه است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به یکی از ویژگی های دائم در نزدیکی زمان. وطنی مواد غذایی خبرخوان Zomato بیش از حد گفت: چیزی در امتداد خطوط همان. در ارتباط با ارسال به کارکنان Zomato مدیر عامل Deepinder Goyal گفت که دیگر از کارکنان حقوق و بزرگترین آن در محدوده زمانی معین هزینه شد املاک و مستغلات. به منظور برش که Zomato تصمیم گرفته است را به جزئی یا کامل کار از خانه یک “دائم از ویژگی های”. “مدیریت متوجه شده است که کار از خانه است که به راحتی راه حل عملی و در نتیجه فضاهای اداری یک منطقه که در آن هزینه های می تواند کاهش دهد. بنابراین تعدادی از فضاهای اداری را دیگر حفظ شود” یک شرکت اجرایی گفت: این روزنامه گزارش داد. Zomato ارشد رقیب Swiggy است همچنین پوسته پوسته شدن در امکانات آشپزخانه.

اخبار مرتبط

“شناسایی و به طور قابل توجهی کاهش هر واحد هزینه های غیر مستقیم مانند هاب اداره زیرساخت و غیره… این یکی از مناطق که در آن ما احساس می کنیم این کاهش بیشتر محتاطانه داده شده آن تاثیر نمی گذارد مشتری و یا کارمند تجربه” Swiggy مدیر عامل Sriharsha Majety نوشت: در یک ایمیل به کارکنان. Swiggy و Zomato جدا شده است حوادث و بسیاری دیگر راه اندازی در هند مترو شهرستانها نیز در خدمت اعلامیه به تخلیه محل دفتر.

عظیم تکان خوردن به راه اندازی

در حالی که coronavirus وضعیت نهفته است بزرگ و کوچک کسب و کار شروع یو پی اس باید برن عمده فشار از coronavirus مستند و بیش از یک سوم از 250 شروع یو پی اس و یا به طور موقت تعطیل و یا در حال بسته شدن به طور دائم بر اساس یک نظرسنجی که توسط آن به بخش صنعت بدن NASSCOM.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de