Covid-19: در حال دهلی عفونت سطح در 7 ٪ و یا 22 درصد?

Based on the medical bulletin, Delhi had 472 fresh infections on May 14 out of total of 6,391 fresh tests; in the High Court, however, the Delhi government said 1,807 tests were conducted on May 14.بر اساس پزشکی بولتن دهلی نو تا به حال 472 تازه عفونت در مارس 14 از مجموع 6,391 تازه آزمون; در دادگاه عالی این دولت دهلی نو گفت: 1,807 آزمايشات انجام شده در مارس 14.

رفتن توسط آمار و ارقام از Covid-19 عفونت است که دولت دهلی نو گزارش در آن پزشکی بولتن پایتخت عفونت سطوح – بسیاری از کسانی که تست مثبت به کل آزمایشات انجام شده روزانه در حدود 8.2 درصد در پایان سومین مستند (L3). در حالی که بسیار پایین تر از ماهاراشترا 21.4 – 61 درصد از ماهاراشترا عفونت از Mumbai – یکی دیگر از مجموعه ای از اعداد و ارقام گزارش شده توسط دولت دهلی نو به دادگاه عالی دهلی نو نشان می دهد عفونت در حدود 22 درصد. کدام درست است ؟

بر اساس پزشکی بولتن دهلی نو تا به حال 472 تازه عفونت در مارس 14 از مجموع 6,391 تازه آزمون; در دادگاه عالی این دولت دهلی نو گفت: 1,807 آزمايشات انجام شده در مارس 14. اختلاف در تعداد آزمون است که دهلی نو انجام است که در قلب این بحث. در مه 6, مثلا دادگاه عالی اطلاع داده شد که 1,373 آزمون انجام شد اما دولت پزشکی بولتن قرار می دهد و این تعداد در 4,082. در مه 14, دادگاه عالی گفته بود که 1,807 آزمون انجام شد در حالی که پزشکی بولتن قرار می دهد آن را در 6,391. مشابه وجود دارد اختلاف در تمام روز در میان.

اخبار مرتبط

تا مارس 15, دولت دهلی نو گزارش شش مجموعه از داده ها به دادگاه عالی; یکی از این ‘نمونه تازه گرفته’ و دیگری ‘گزارش های دریافت شده’. دومی با اشاره به تعداد آزمایشات انجام شده در طول روز است. در مه 6, مثلا دادگاه عالی گزارش نشان می دهد 6,153 انتظار نمونه; در 7 مه در مجموع 1,608 تازه تهيه و 3,499 گزارش دریافت شد. اضافه کردن دستور نمونه در مارس 6 به آنهایی که تازه در مارس 7 و کسر گزارش های دریافت شده در مارس 7, و شما 4,262 که در این گزارش به دادگاه عالی نشان داد بود که این تعداد در حال بررسی نمونه در مارس 7. همان تمرین را می توان برای دیگر روز و آن را روشن می سازد تعداد آزمایشات انجام شده بود و همان عنوان “گزارش های دریافت شده’.

در مه 16, اما, دولت دهلی نو تغییر روش خود را از گزارش اطلاعات به دادگاه عالی دهلی و افزود: تعداد نمونه های گرفته شده در طول یک روز به تعداد گزارش های دریافت شده و clubbed آنها را تحت عنوان “تعداد نمونه های آزمایش در طول روز (هر دو دولتی و خصوصی labs)”. حتی این نیست رفع این مشکل پس از, on May 16, دادگاه عالی اطلاعات مذاکرات 3,381 آزمون در حالی که پزشکی بولتن مذاکرات 5,656 آزمون.

اضافه کردن به این, جنجال بر سر اینکه آیا این شهر گزارش تعداد Covid-19 مرگ و میر و روشن است سیستم گزارش نیاز شدید تعمیرات اساسی.

ایمیل های فرستاده شده به دفاتر دهلی وزیر بهداشت و وزیر نمی استخراج هر پاسخ تا زمان انتشار.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de