Covid-19: بحران نمی تواند دور از همه جا تست

The main driver of increased Covid testing globally is the need to make people safe, and for them to feel safe, while engaging in market activities.راننده اصلی از افزایش Covid تست در سطح جهانی است که نیاز به مردم را امن و آنها را به احساس امن در حالی که درگیر شدن در بازار فعالیت است.

توسط Amartya Lahiri & Urjit R. پاتل

به نظر می رسد فلات در تعداد Covid آزمون در هر روز است که هند در طلب آن به حدود 100.000. این نرخ نزدیک به دو سال را سپری قبل از 5 درصد از سرخپوستان در حال آزمایش یک بار. بنابراین به همین دلیل است که یک کشور از 1.3 میلیارد دلار به ظاهر خوش بینانه در مورد سرعت تست هنگامی که آن را پذیرفته است یکی از دقیقترین مستندات برای دو ماه است که به معنی آن نیست دست کم گرفت بهداشتی چالش ؟ و یا چرا در کشورهای کوچکتر جمعیت تلاش خود را به منظور ارتقاء تست ظرفیت از سطح فعلی? آمریکا هدف برای یک میلیون روزانه تست. آلمان در حال حاضر راه رفتن در مراکز آزمون.

اخبار مرتبط

راننده اصلی از افزایش Covid تست در سطح جهانی است که نیاز به مردم را امن و آنها را به احساس امن در حالی که درگیر شدن در بازار فعالیت است. این است اساسی به اقتصاد در حال حرکت دوباره. یکی ممکن است فکر می کنم که ضرورت درآمد زندگی مردم را مجبور به گزارش به کار می کنند. اما تصمیم گیری در خصوص فعالیت بازار هستند نه فقط در مورد رفتن به محل کار. در زمان عادی مردم برای گردش—برای فروشگاه ناهار خوردن و تعطیلات. این اقدامات حفظ کل اکوسیستم کسب و کار و معیشت. به عنوان مثال گردشگری و مهمان نوازی بخش در هند استخدام 40 mn کارگران—تخمین زده می شود حدود 10 درصد از کل اشتغال است.

مگر اینکه سرخپوستان شروع به تعامل به طور منظم با برخی از این فعالیت های این بخش از اقتصاد و کسانی که معیشت آنها مشتق شده از این بخش نمی تواند بهبود می یابند.

به طور کلی ویروس نهفته است فعالیت های مربوط به تعاملات بین مردم است. فعل و انفعالات رخ می دهد هر دو در محل کار و در حالی که مصرف در خارج از خانه دوم خود را ایجاد کسب و کار در زنجیره تامین است. به عنوان تقاضا خشک در پایین دست مصرف, صنایع, کسب و کار بالادست تامین کنندگان سابق تعطیل خواهد شد بیش از حد. این زنجیره ای از لینک های شکسته است چه نیاز به تعمیر و به سرعت آن قابل قبول لازم است مردم اعتماد به نفس بیشتری به شرکت در بازار فعالیت است.

آن است که شاید نشانه ای از زمان ما است که در پی صدای ناهنجار و خشن و در نتیجه ناامیدی بیش پولی و مالی بسته های نسبتا کمی بحث رخ داده است در پتانسیل هزینه های مورد نیاز برای سلامت عمومی ایمنی. به بهترین دانش ما کمی فراتر از 15,000 تومان cr اعلام کرد در ماه مارس توسط مرکز افزایش هزینه های بودجه برای بخش شنیده شده است. در عین حال بدون ایمنی در بهداشت مقابل خطر واضح تر و طولانی تر کاهش در فعالیت های اقتصادی باقی می ماند.آن است که شاید اغراق به گمان است که سرمایه گذاری جهانی مقصد خواهد بود تحت تاثیر نسبی شهرت ملی و تست پروتکل های.

همه جا تست لازم است به دلایل متعدد. این ویروس در حال حاضر هیچ درمان موثر و ایمن واکسن احتمالا یک ماه دور; حتی بهبودی از عفونت را تضمین نمی کند در آینده ایمنی. وجود عدم قطعیت در مورد سطح و طول عمر از ایمنی به دست آورد از طریق عفونت است. این است که در قلب از ضرورت های متعدد و منظم تست از کارگران به حفاظت از محل های کار و بیان اعتماد به نفس به کارگران شرکت است که آنها را امن خواهد بود. از این رو حتی قبلا آلوده را به ادامه به آزمایش می شود. علاوه بر این همه آزمون باید مرتبط با احتمال منفی کاذب و مثبت کاذب نتایج جستجو—هر دو خطا و مشکل ساز هستند.

پس چگونه گسترده باید تست شود و چقدر هزینه خواهد داشت ؟ اگر تنها یکی از اهداف شهری کارگران در هند, تست, استخر حدود 200 mn مردم است. را به محل امن حداقل هر کارگر نیاز به آزمایش می شود حداقل یک بار در هر هفته در طول سال آینده و یا تا زمان مانند یک واکسن در دسترس می شود.

روزانه این است که در حدود 21 آزمون در هر هزار نفر است. مقایسه 100,000 روزانه آزمون حاکی از نرخ فقط 0.08 هر هزار نفر است.

هزینه RT-PCR آزمایش در هند در حال حاضر در محدوده بین 1,000 تومان و تومان 2,500. این بدون شک کاهش رفتن به جلو به عنوان خصوصی بیشتر بازیکنان وارد میدان و دولت خودداری از مجوز-مجوز راج غلبه. با مقیاس اقتصاد و گسترده استخر, تست, آن ممکن است غیر منطقی به بودجه میانگین قیمت 500 تومان در هر آزمون. کل مبلغ سرمایه گذاری در این تست طرح را به مقدار 2.5 درصد از تولید ناخالص داخلی. در حالی که یک مقدار به عطسه در این پول را می توان یافت. هزینه داشتن یک اغماء اقتصاد با توجه به محدود تست خواهد شد و احتمالا بالاتر از این.

اجرای این استراتژی نیاز به بسیج در جای پای جنگ. تعداد آزمایشگاه های است که می تواند آزمون برای ویروس را به توان به افزایش حداقل 2000 با هر آزمایشگاه با داشتن ظرفیت آزمون از 5000 نمونه در روز است. علاوه بر این آزمایشگاه نیاز به گسترش در سراسر کشور; در حال حاضر یک سوم از تمام معتقدات آزمایشگاه تست در سه متحده است. رویکرد دیگر خواهد بود به incentivise سرمایه گذاری بخش خصوصی در نقطه از مراقبت های آزمایش ماشین آلات است که به نتایج سریع و تسهیل تمرکز زدایی.

تست در این مقیاس نیز تقاضا کوانتومی افزایش در تامین قطعات مانند سواب و معرف. این می تواند محدودیت. دانشگاه آزمایشگاه در ایالات متحده توسعه یافته جایگزین روش های تست که نیازی به معرف. هند را به incentivise آن دانشگاه در آزمایشگاه های تحقیقاتی و پزشکی عرضه زنجیره ای برای پیوستن به این ماموریت به توسعه ارزان تر و سریع تر روش های تست.

رویکرد نیازهای عظیم استخدام تست حمل و نقل و تماس با ردیاب. در نتیجه افزایش تقاضا برای نیروی کار باید با ارائه شغل برای بیکاران. از این رو, آن را فراهم استخدام بیمه در حالی که به طور همزمان تحریک تقاضا است.

همه جا تست به احتمال زیاد خواهد شد به یک پدیده در سراسر جهان بیش از یک یا دو سال آینده و تقاضای جهانی برای تست کیت منفجر خواهد شد. اگر هند کسب و کار می تواند پاسخ به چالش با سرعت ظرفیت سازی برای تولید نسبتا ارزان تست کیت, این می تواند جرقه یک رونق در صنعت پزشکی. همه گیر می تواند انجام دهد برای پزشکی صنعت چه Y2K ترساندن را برای هند در آن بخش است. هند نیاز به یک سیگنال روشن به نظر کارآفرینان درباره مرکزیت این ماموریت است. مهارت و شرکت هر دو در دسترس هستند.

نشست چالش می تواند مناسب برای عرضه جهانی را در هند ارائه شده است. ما در حال حاضر به یک موقعیت مشابه در بخش هایی از صنعت داروسازی است. پایین-of-the-هرم ویروس تست محصول می تواند یک تعویض بازی.

لاهیری است که بانک سلطنتی استاد اقتصاد دانشگاه بریتیش کلمبیا & Patel است فرماندار سابق RBI. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de