Covid تاثیر: هند وارز سرمایه گذاری مستقیم خارجی نرخهای 62 ٪ به $976 میلیون در ماه آوریل

سقوط در ODI می توانید به طور عمده توان به بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به جهانی مستند و توقف بسیاری از فعالیت های کسب و کار.

هند در خارج از کشور سرمایه گذاری مستقیم (ODI) در ماه آوریل نیز با کاهش 62 درصد به دلار 976.14 میلیون داده ها از بانک مرکزی نشان داد. سقوط در ODI می توانید به طور عمده توان به بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به جهانی مستند و توقف بسیاری از فعالیت های کسب و کار.

شرکت های داخلی سرمایه گذاری کرده بود تقریبا تومان 2.56 میلیارد دلار در سرمایه گذاری مشترک/تماما متعلق به شرکت های تابعه در آوریل 2019 با توجه به RBI داده ها در بیرون سرمایه گذاری مستقیم خارجی. هندی, شرکت سرمایه گذاری کرده بود 2.70 دلار میلیارد دلار در خارج از کشور کسب و کار در ماه مارس سال 2020 است.

اخبار مرتبط

از کل سرمایه گذاری شرکت های هندی در مارس 2020-21 دلار 586.42 میلیون بود در قالب وام USD 230.81 میلیون سهام تزریق در حالی که دلار 158.91 میلیون بود در قالب صدور تضمین داده ها نشان داد. RBI گفت: داده ها موقت است و منوط به تغییر بر اساس گزارش توسط بانک ها.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de