Covid مستند: تا سازندگان دریافت فرمت از شش ماه برای تکمیل پروژه های

تنظیم کننده استناد فورس ماژور بند تحت RERA قانون است.

این اوتار پرادش املاک و مستغلات سازمان تنظیم مقررات (تا RERA) در روز چهارشنبه تصمیم به تمدید مهلت برای تکمیل پروژه های املاک و مستغلات در دولت شش ماه در نظر اختلالات ناشی از بیماری کروناویروس.
تصمیم گرفته شد در یک جلسه به ریاست UP-RERA رئیس Rajive کومار و با حضور همه اعضا و افسران ارشد از RERA. هفته گذشته مرکز صادر مشاوره به مقامات نظارتی از همه کشورها و سرزمین های اتحادیه اجازه می دهد برای درمان COVID-19 pandemic به عنوان “نیروی Majeure” یا قانون خدا بود. آن را اجازه تمدید جدول زمانی برای تکمیل پروژه های شش ماه.

همه ثبت نام برای پروژه های که تاریخ اتمام و یا تجدید نظر تاریخ پایان یا تمدید تاریخ اتمام هر ثبت نام منقضی می شود و یا پس از مارس 25 سال 2020 ثبت نام و تاریخ تکمیل یا تجدید نظر تاریخ پایان یا تمدید تاریخ اتمام است به طور خودکار تمدید 6 ماه با توجه به COVID-19 گیر اقتدار تصمیم گرفت. تنظیم کننده استناد فورس ماژور بند تحت RERA قانون است. شش ماه تمدید نیز خواهد شد ارائه شده برای چنین پروژه هایی که در حال حاضر availed یک سال و فرمت ارائه شده در RERA عمل یا پس از مارس 25 آن اضافه شده است.

اخبار مرتبط

این سازمان همچنین تصمیم گرفت که محدودیت زمانی مختلف compliances بودند که با توجه به ارسال شده در مارس 31 تمدید شده است تا 30 ژوئن بدون هیچ گونه پرداخت هزینه دیر. “قدرت دریافت نمایندگی از سازمان های مختلف مانند NAREDCO و CREDAI همراه با فردی تضمینی جایی که آنها توضیح داده شده در جزئیات مسائلی که با آن مواجه شده این بخش به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر” کومار گفت.

پس با توجه به تمام جنبه ها و همچنین مشاوره صادر شده توسط این مرکز گفت: این سازمان با استفاده از قدرت اعطا در این زیر بخش 37 قانون صادر شده جهت مورد فرمت از ثبت نام از املاک و مستغلات پروژه به مدت شش ماه. تا RERA وزیر ابرار احمد گفت: هیچ هزینه شارژ خواهد شد از مروج برای فرمت. “اقتدار را موضوع تازه ‘پروژه ثبت نام گواهینامه” با تجدید نظر جدول زمانی در هر یک از این ثبت نام املاک و مستغلات پروژه” احمد گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de