تغذیه انعطاف پذیری: Govts نیاز به یک تراز خود را در هزینه های عمومی برای, بهتر, بهداشت, تغذیه,

Policymakers must assure food is available at affordable prices for poor communities. (Representative image)سیاستگذاران باید اطمینان از مواد غذایی در دسترس است در قیمت مقرون به صرفه برای جوامع فقیر. (تصویر نماینده)

بدون کامل امنیت غذایی مبارزه با Covid-19 همه گیر خواهد شد دقیق بسیار بیشتر از هزینه های بشریت از آن داشته باشد در غیر این صورت. در حالی که گزارش برنامه جهانی غذا حدود 135 میلیون نفر در 55 کشور را در مواجهه حاد ناامنی غذایی و سوء تغذیه در 2019 در همه گیر و ملی مختلف پاسخ به آن اخلال جهانی مواد غذایی زنجیره تامین است که به معنای افزایش بیشتر در سوء تغذیه. که به نوبه خود به معنی کاهش ایمنی و تعداد زیادی از آسیب دیده و مرده است. وجود دارد حدود دو میلیارد نفر در سراسر جهان که مبتلا به آهن و یدید فولات و ویتامین A و روی و کمبود. همه اینها اجزای مهم برای حفظ سلامت سیستم ایمنی.

با توجه به که در سال 2010 ناامن غذایی ناشی از اطراف 420,000 مرگ و میر زودرس و 600 میلیون بیماری است. عدم دسترسی به تولید موجب شده است تا افزایش مصرف مواد غذایی آشغال. حدود دو میلیارد نفر در سراسر جهان چاق هستند و 70 درصد از آنها در پایین و کشورهای با درآمد متوسط. و مردم با قبل موجود رژیم غذایی شرایط مانند دیابت یا چاقی مفرط هستند بیشتر در معرض خطر عوارض ناشی از Covid-19 از کسانی که بدون. سیاستگذاران باید اطمینان از مواد غذایی در دسترس است در قیمت مقرون به صرفه برای جوامع فقیر. و آنهایی که نمی توانیم آن را باید تحت پوشش ایمنی-net برنامه. تمرکز تغذیه برنامه فقط نباید در مصرف کالری بلکه در مصرف مکمل های غذایی. دولت ها را مجبور به یک تراز خود را در هزینه های عمومی برای بهتر تغذیه و سلامت.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net