حسینه خواستند می گوید بنگلادش آماده به صرفه جویی در زندگی از طوفان Amphan

او ساخته شده اطمینان در حالی که صحبت کردن در یک نشست ملی مدیریت بحران شورای اسلامی از طریق تماس تصویری از Ganabhaban در روز یکشنبه است.

“نخست وزیر گفت: در این جلسه که ما آماده هستند و ما بقیه را به خدا. این یک پدیده طبیعی ما هنوز به خدا دعا کنید به طوری که او ما را نگه می دارد امن” گفت: نخست وزیر وزیر مطبوعات Ihsanul کریم.

“ما هم دعا کنید که طوفان ضعیف قبل از ورود در بنگلادش… این فاجعه آمده است در زمانی که دولت مشغول مقابله با کروناویروس بحران” او افزود ،

بنگلادش هواشناسی بخش بالا طوفان هشدار به خطر بزرگ سیگنال 9 برای Chattogram و کخس بازار بنادر به عنوان بسیار شدید سیکلون طوفان رسیده در 290 متر از خط ساحلی کشور.

گردباد است که انتظار می رود به قطع راه خود را از طریق بنگلادش و بنگال غربی در نزدیکی سواحل the Sundarbans عصر روز چهارشنبه با توجه به قرار ملاقات ،

Mongla و Payra پورت خواسته شده است برای نگه داشتن برافراشتند خطر بزرگ سیگنال شماره 10.

این توفان ممکن است به شلاق تا جزر و مد امواج 10-15 پا بالاتر از حد معمول در جزایر مناطق ساحلی و کم زمین shoals.

نخست وزیر گفت که آن را دشوار است به حدس و گمان در این مسیر از طوفان است. “ما باید به طور کامل آماده شده و زمانی که از آن بازدید ما سواحل آن خواهد بود حتی بیشتر ویرانگر اگر آن رخ می دهد در طول ماه کامل است.”

او خوشحال بود که مقامات راه اندازی 13,241 پناهگاه طوفان و تا کنون بیش از دو میلیون نفر شده اند تخلیه به ایمنی

“من همیشه در برقراری ارتباط (با مقامات مربوطه) هر کس مرا فرستاده است ، من از آنها تشکر می کنم که برای درک تمام تلاش آنها در به ساخت و آماده سازی مناسب” گفت: نخست وزیر.

او افزود که دولت طراحی کرده است سیاست های مربوط به آماده سازی در برابر چنین فاجعه است.

حسینه خواستند منعکس شده در خاطرات خود را از سال 1991 در نیجریه که به کشته شدن صدها هزار نفر از مردم به علت عدم آماده سازی توسط مقامات.

“ما باید ملی مدیریت بحران شورا در حال حاضر و کمیته های مسئول در هر حوزه با توجه به این خوبی آگاه از (این روش برای آماده سازی) در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de