چگونه مایکروسافت تیم ارائه راه حل برای شرکت در میان Covid بحران

Samik Roy, Country Head, Modern Workplace, Microsoft IndiaSamik Roy, کشور, رئیس, مدرن, محل کار, مایکروسافت, هند

 

هر بحران ارائه می دهد جدید آموخته و Covid-19 وضعیت متفاوت است. این مستند اجتماعی و فاصله ساخته اند از راه دور کار و یادگیری جدید طبیعی است. “همانطور که ما وارد هفته هشتم در سراسر کشور مستند ما آغاز شده با استقبال از راه های جدید برای زنده ماندن و رشد می گوید:” Samik Roy, کشور, رئیس, مدرن, محل کار, مایکروسافت هند است. تیم سریعترین رشد برنامه از مایکروسافت ارتباط و همکاری پلت فرم فراهم می کند که توانایی به کار از هر نقطه در هر زمان و بر روی هر دستگاه. “در ماه آوریل در سطح جهان ما شاهد بیش از 200 میلیون مایکروسافت تیم های شرکت کنندگان در جلسه در یک روز تولید بیش از 4.1 میلیارد جلسه. سی به خارج از کشور را بالا 50 شرکت در حال کار از راه دور بر Microsoft تیم,” او می گوید Sudhir Chowdhary در یک مصاحبه در حالی که تاکید بر این که از راه دور همه چیز روند حفظ خواهد شد و tech شدت ادامه خواهد داد به سرعت بخشیدن به. گزیده ای:

اخبار مرتبط

چگونه است که مایکروسافت حمایت از مشتریان خود در سراسر بخش در این زمان به چالش کشیدن?
این مستند اجتماعی و فاصله ساخته اند از راه دور کار و یادگیری جدید طبیعی است. تکنولوژی توانمندساز تقریبا تمام است که ما فراموش می شود آن را برای محل کار, برقراری ارتباط با دوستان و خانواده و یا سفارش مواد غذایی خود را. این شتاب هند سازمانها و افراد در مسیر انتقال دیجیتال.
در حال حاضر مایکروسافت تیم های در حال استفاده در صنایع مختلف از جمله بهداشت و درمان آموزش و پرورش فناوری اطلاعات تولید و خدمات مالی و بانکی و دولت است. سی به خارج از کشور را بالا 50 شرکت در حال کار از راه دور بر Microsoft تیم است. سازمان ها مانند Wipro Mindtree, Aditya Birla موسسات آموزشی مانند مدرسه, Amity موسسات دهلی مدرسه عمومی بین المللی و مراقبت های پزشکی شرکت های مانند کارت قرمز و بهداشت و درمان جهانی در حال اعمال نفوذ مایکروسافت تیم های گسترده در هر روز است. بسیاری از شرکت های گروه از شرکت ها مانند تاتا اعتماد ماهیندرا و L&T در حال اعمال نفوذ مایکروسافت, محل کار مجموعه ای از محصولات است.

چه تیم استفاده از اعداد می گویند ؟
اطلاعات روند و گفتگو با مشتریان برجسته است که جهان متوجه است که ما به طور موثر می تواند اتصال در سراسر مسافت های طولانی در یک راه ما شاید هرگز فکر نمی کردم ممکن بود قبل از. در ماه آوریل در سطح جهان ما شاهد بیش از 200 میلیون مایکروسافت تیم های شرکت کنندگان در جلسه در یک روز تولید بیش از 4.1 میلیارد جلسه. تیم های بیش از 75 میلیون نفر روزانه کاربران فعال و دو سوم از آنها قوی تر تیم فراتر از فقط ارتباطات (تصویری/صوتی, تماس چت, نشست, و غیره) و استفاده از آن ویژگی های همکاری مانند همکاری برای نوشتن co-ویرایش و اشتراک گذاری فایل ها و بیشتر.

چگونه است که مایکروسافت حصول اطمینان از امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران از تیم?
ما تیم های در دسترس برای همه به صورت رایگان و بهره وری ما راه حل کمک کرده اند سازمان در حصول اطمینان از کسب و کار و آموزش و بهداشت و درمان تداوم. در مایکروسافت حریم خصوصی و امنیت ریشه دوانده در هسته اصول طراحی هر محصول. در تیم ما ارائه حریم خصوصی و کنترل های امنیتی برای ویدئو کنفرانس حفاظت از حریم خصوصی کاربر امن هویت کاربر و اطلاعات حساب و همچنین محافظت از داده های مشتری و دفاع از آن در برابر تهدیدات امنیت سایبر.

چگونه می توانم به شما تکنولوژی تأثیر روش کار ما حتی پس از این بحران است ؟
آن را الهام بخش برای دیدن چگونه ما تکنولوژی کمک سازمان ها و افراد همچنان به کار و یادگیری در میان زمان بحران جهانی است. هر روز زندگی ما ماموریت ما توانمندسازی هر فرد و هر سازمان برای دستیابی به بیشتر. و یک لحظه می آید اما به ندرت در تاریخ زمانی که ما ظهور فراتر از خودمان و حفظ بیشتر سازمانها و در حال اجرا با امن ابزار. اگر چه راه کار ما تغییر کرده است این است که دلگرم کننده هنگامی که مشتریان ما به ما بگویید که ما درایو برای ارتباط با یکدیگر است که اغلب قوی تر از شرایطی است که ما را از هم جدا. ما با فروتنی و ممتاز قادر به خدمت به کشور و مردم آن است.

هنگامی که ما در غلبه بر Covid-19 بحران کودکان را به خود فیزیکی در کلاس های درس و جلسات فیزیکی خواهد بود ابقاء ما در تقویم همراه با مجازی هستند. اما “کنترل از راه دور همه چیز را” روند حفظ خواهد شد و tech شدت ادامه خواهد داد به سرعت بخشیدن به. والدین دانش آموزان و معلمان باید همچنان به برقراری ارتباط و همکاری برای جدیدتر یادگیری روش است.

آن را تشویق به یاد بگیرند که آینده عملیاتی مدل Tata Consultancy Services خواهد شد که 25 درصد از نیروی کار خود را در امکانات خود را و آنها را به درایو بهره وری بالا در هر زمان و در هر نقطه مشترک کار می کند.

از لحاظ جغرافیایی پراکنده تیم باید همچنان برای اتصال و همکاری ایمن و کارآمد ، این که چگونه ما قادر خواهد بود برای تبدیل خودمان دیجیتالی و طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدید از بهره وری بالاتر و بهره وری.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de