هیدروکسی کلروکین یک ‘خط دفاعی علیه ویروس می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از مواد مخدر

Hydroxychloroquine, donald trump, coronavirus, antimalaria drug, White House,mike pence, US president, covid 19, latest news on coronavirus pandemicتهمت و ادعا شده که یک مطالعه اخیر در کهنه امور بيماران نادرست و دارو داده شد به کسانی که در آستانه مرگ است. (رویترز عکس)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در دفاع از خود مصرف ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک “خط دفاع” در برابر coronavirus.

“من فکر می کنم آن را به ارزش آن را به عنوان یک خط دفاعی و من می مانم در آن را برای در حالی که کمی طولانی تر است. من بسیار کنجکاو خودم اما به نظر می رسد می شود بسیار امن” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید یک روز پس از او فاش کرد که او شده است مصرف دارو برای دفع عفونت مرگبار.

اخبار مرتبط

رئیس جمهور ایالات متحده گفت که مواد مخدر بدست شهرت بد تنها به خاطر او بود که آن را ترویج’. “بنابراین من بدیهی است که بسیار بد پروموتر. اگر کسی چیز دیگری بود آن را ترویج آنها می گویند این بزرگترین چیزی که تا کنون,” او گفت:.

“این است که یک داروی بسیار قدرتمند من حدس می زنم اما آن را نمی کند به شما آسیب برساند و بنابراین من فکر کردم به عنوان خط مقدم دفاع احتمالا خوب خواهد بود و من تا به حال هیچ تاثیری از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که antimalaria مواد مخدر دریافت کرده است بررسی فوق العاده ای از پزشکان در سراسر جهان است.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

شده اند وجود دارد برخی از مطالعات در مورد آن در کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و پزشکان در ایالات متحده شده اند بسیار مثبت در مورد آن او ادعا کرد.

“بسیاری از پزشکان بیرون آمد و گفت: آن را,” او گفت:. “من یک دکتر در کاخ سفید است. من گفتم: شما چه فکر می کنید ؟ و آن را فقط یک خط دفاعی,” او گفت:, و اضافه کرد که این مخدر ارزان قیمت.

تهمت و ادعا شده که یک مطالعه اخیر در کهنه امور بيماران نادرست و دارو داده شد به کسانی که در آستانه مرگ است.

“وجود دارد نادرست مطالعه انجام شده که در آن آنها آن را برای بسیار افراد بیمار بسیار بیمار مردم آماده بودند که به مرگ است. آن داده شده بود بدیهی است که دوستان دولت و مطالعه و آمد مردم آماده بودند به مرگ است. همه که بد مشکلات با قلب و دیابت و هر چیز دیگری شما می توانید تصور کنید,” او گفت:.

“آنها آن را داد. بنابراین بلافاصله پس از آن بیرون آمد آنها به مقدار زیادی از اطلاعات نادرست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. به طور جداگانه در مصاحبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: او نه مصرف هیدروکسی کلروکین. “من نه. اما من هرگز غبطه خوردن هر آمریکایی در نظر گرفتن مشاوره از پزشک خود,” او گفت:.

“هیدروکسی کلروکین مواد مخدر است که در اطراف برای بیش از 40 سال برای درمان مالاریا. اما در اوایل این روند مورد تایید FDA آنچه به نام خارج از برچسب استفاده کنید که در آن پزشک می تواند تجویز هیدروکسی کلروکین در نظر آنها تلقی می شود مناسب است. پس من پزشک است و نه توصیه می شود که, اما من نمی دریغ به مشورت با دکتر خود. هر آمریکایی باید انجام دهید به همین ترتیب” پنس گفت. اما رهبران اپوزیسیون ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن برای گرفتن دارو اثبات نشده.

“آن را بی پروا به مردم بگویید که او با استفاده از هیدروکسی کلروکین. همه کارشناسان می گویند در بهترین حالت آن را کمک نمی کند. بنابراین آنچه در مورد شهروندان ارشد که نمی رفتن به دکتر را هیدروکسی کلروکین? گوش دادن به رئیس جمهور. و در بدترین حالت آن را به شما لطمه می زند. بنابراین من نمی دانم که چرا او این کار را? رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: MSNBC در مصاحبه.

“شاید او به خانواده یا دوستان خود که بخشی از شرکت. آن را بر خلاف رئیس جمهور. کسی که در دریا یک لاگو تماس او را در تلفن به او می گوید این است که یک شرکت خوب است و او فقط در مورد آن. شاید او آن را به منحرف کردن توجه از همه چیز بد اتفاق می افتد و شاید او فقط دروغ” او ادعا.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام هیدروکسی کلروکین یک “تغییر بازی” مبارزه با مواد مخدر در مبارزه با کروناویروس. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار شعار از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک “تغییر بازی” درمان برای ویروس FDA مشورتی صادر و هشدار داد که این دارو شده است “نشان داده شده است به امن و موثر برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خریداری کرده است میلیون ها نفر از دوز هیدروکسی کلروکین و انبار آن است. هند فرستاده است چندین میلیون دوز به ما به عنوان بخشی از آن انسانی حرکت.

هند یکی از عمده تولید کننده مواد مخدر, که برای اولین بار سنتز در سال 1946 و در یک کلاس از داروها در طول تاریخ استفاده می شود برای درمان و پیشگیری از مالاریا.

این کار مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان مالاریا آرتریت روماتوئید و لوپوس در دوران کودکی, ورم مفاصل و دیگر بیماری های خود ایمنی. مواد مخدر است که نه مورد تایید FDA برای درمان COVID-19 اما آن شناخته شده است به عنوان یک درمان ممکن است برای عفونت و دولت آمریکا درخواست فوری آن در دسترس است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net