ژاپن مظنون موشک نشت داده ها در میتسوبیشی حمله سایبری

توکیو, مارس 20

ژاپن در حال بررسی امکان نشت اطلاعات از جمله اطلاعات از یک نمونه اولیه موشک در یک حمله سایبری در اوایل سال جاری در میتسوبیشی الکتریک پارسیان, مقامات روز سه شنبه گفتند.

مشکوک نشت شامل اطلاعات حساس در مورد یک نمونه اولیه از یک لبه برش با سرعت بالا خزید موشک در نظر گرفته شده برای استقرار برای دفاع از ژاپن در جزایر دوردست در میان چین های نظامی ابراز وجود در منطقه است.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga به خبرنگاران گفت که وزارت دفاع را در دست بررسی “تاثیر ممکن است از نشت اطلاعات در امنیت ملی است.”

Suga کاهش یافته است به جزئیات بیشتر.

وزارت دفاع در حال مطالعه یک نمونه اولیه موشک شناخته شده به عنوان HGV که پرواز در سرعت های مافوق صوت است و همچنین در حال توسعه توسط آمریکا و چین و روسیه است.

وزارت مظنون اطلاعات ممکن است به سرقت رفته از اسناد و مدارک ارسال شده از چندین دفاع سازندگان تجهیزات به عنوان بخشی از یک روند مناقصه برای پروژه میتسوبیشی الکتریک برنده نیست این پیشنهاد گفت: رسانه های ژاپنی گزارش.

میتسوبیشی در بیانیه ای گفت: روز چهارشنبه که در آن گزارش شده بود به وزارت دفاع در ماه فوریه ممکن است نشت اطلاعات حساس مربوط به یک حمله سایبری در اوایل این سال است. میتسوبیشی اذعان کرده است که در آن اطلاعات شخصی در برخی از 8000 نفر نیز ممکن است به بیرون درز کرد.

این شرکت گفت که در ادامه به همکاری با در تحقیقات حالی که متعهد به گام تا آن امنیت اطلاعات.

چندین ژاپنی دیگر دفاع پیمانکاران از جمله NEC پارسیان, Pasco پارسیان و Kobe Steel Ltd بودند و همچنین برخورد با حملات سایبری این سال است. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de