بیش از 1 میلیون مصرف کننده از دست دادن قدرت به عنوان عرضه super cyclone بازدید بنگلادش ساحل; 1 مرده

داکا, مارس 20

بیش از یک میلیون مصرف کننده در مناطق ساحلی بنگلادش بدون قدرت بودند پس از بادهای قوی جامعی از خطوط برق و بسیاری از خانه ها را به عنوان کشور ضربه قدرتمند cyclone در روز شنبه که به کشته شدن حداقل یک نفر.

گردباد ‘Amphan’ قوی ترین ضربه به این منطقه در نزدیک به دو دهه ساخته شده و ریزش زمین در شب چهارشنبه. مقامات افزایش سطح هشدار به “خطر بزرگ” برای برخی از مناطق در این کشور به عنوان گردباد قدرتمند ترین طوفان پس از وقوع توفان گندم سیاه’ به کشته شدن نزدیک به 3,500 مردم در سال 2007 نزدیک به خط ساحلی است.

“بیش از یک میلیون مصرف کننده در حداقل 17 های برق رسانی روستایی هیئت مدیره را از دست داده اند برق” bdnews24.com گزارش شده است.

جدای از این, تقریبا 40,000 مشتریان از غرب منطقه توزیع برق شرکت از دست داده اند تامین برق.

طوفان محصل در 2.30 pm بين Digha در غرب بنگال و Hatiya جزیره در بنگلادش مسطح شکننده خانه ریشه کنی درختان و قطب الکتریکی است.

گردباد ‘Amphan’ آغاز شده با عبور از سواحل بنگلادش حدود 5 بعد از ظهر روز چهارشنبه بسته بندی یک سرعت حدود 160 به 180kph افزایش به 200kph در 80 کیلومتر از آن مرکز هواشناس Abdul مانان به نقل از به نقل از پورتال خبری.

یک بنگلادش Red Crescent Society (BDRC) داوطلب غرق در چهار شنبه هنگامی که یک قایق واژگون در حالی که تخلیه روستاییان به ایمنی در جنوب غربی Patuakhali تبدیل شدن به اولین قربانی طوفان Amphan.

“او در یک قایق همراه با چهار نفر دیگر هنگامی که یک طوفان ناگهانی تحت پیشبرد Amphan نفوذ لغو آن است. سه نفر دیگر موفق به فرار” BDRC را cyclone آمادگی برنامه Nurul اسلام خان گفت PTI.

پیش از آن در روز نخست وزیر شیخ حسینه خواستند گفت: مقامات منتقل شده بود به بیش از دو میلیون نفر به پناهگاه طوفان و اعزام ارتش برای مقابله با قدرتمند cyclone ‘Amphan’.

“ما باید آماده سازی (به صورت گردباد Amphan). ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات ممکن است که ما باید اتخاذ برای حفاظت از زندگی و خواص از مردم از طوفان” نخست وزیر حسینه خواستند گفت: نشست ملی مدیریت بحران شورای NDMC) تشکیل شده به بررسی آماده سازی در رو ممکن است حمله super cyclone.

“بیست لاخ مردم شده تخلیه به گردباد مراکز به عنوان بخشی از قبل آماده سازی” حسینه خواستند به نقل از به نقل از دیلی استار روزنامه.

بنگلادش ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی ساخته شده اند آماده سازی برای مقابله با super cyclone است که نقل مکان کرد در 400km از بنگلادش ساحل و انتظار می رود که به ریزش زمین در دوشنبه شب Bdnews24.com گزارش شده است.

در همین حال برخی از 740 خانه در Patuakhali بودند شسته به عنوان پیشرفته موج از موج جزر و مدی cracked ساحلی خاکریزی در حالی که طوفان نزدیک شد, مقامات گفت.

“تا کنون 23,90,307 مردم منتقل شده اند به ایمنی همراه با بیش از یک و نیم میلیون گاو… افزایش تعداد از مردم ما را وادار به افزایش تعداد طوفان پناهگاه از 12,078 به 14,336 در 19 جنوبی از مناطق ساحلی” دولت وزیر برای مدیریت بحران Enamur رحمان گفت: رسانه ها در جلسه بعد از ظهر.

نیروی دریایی مستقر 25 کشتی به عنوان بخشی از سه ردیف تلاش برای انجام اضطراری امداد و نجات امداد و عملیات پزشکی که بلافاصله پس از super cyclone در این گزارش گفت:.

دو گشت دریایی هواپیما و دو هلیکوپتر نیز در آماده برای انجام عملیات جستجو بر روی خلیج بنگال و در مناطق ساحلی این اینتر خدمات روابط عمومی اداره (ISPR) گفت.

ارتش آماده کرده 18,400 بسته امداد و مواد تشکیل 71 پزشکی تیم است. به عنوان بسیاری از 145 مدیریت بحران تیم با تجهیزات ویژه نیز آماده بود مستقر در کوتاه مدت متوجه این ISPR گفت.

نیروی هوایی را ارزیابی آسیب ممکن است همراه با, پزشکی, امداد و نجات تلاش با استفاده از شش هواپیمای حمل و نقل و 22 هلیکوپتر آن را گفت.

بنگلادش ملاقات در دفتر زودتر صادر بالاترین “خطر بزرگ سیگنال” برای مناطق تحت قلمرو اجراء جنوب غربی Mongla و Payra پورت جایگزین قبلا صادر شده صرف “سیگنال خطر”.

در یک ظهر بولتن مقامات صادر یکسان خطر بزرگ سیگنال برای بنادر Chattogram و کخس بازار و مجاور مناطق جنوب غربی.

این هواشناسان گفت: جهان بزرگترین جنگل حرا, the Sundarbans شد به احتمال زیاد به جذب اصلی فشار از Amphan یورش به عنوان آن را چند بار در طول قرن ها از جمله اخیر عمده طوفان.

پیشرو جهانی طوفان ردیاب AccuWeather روز سه شنبه توصیف Amphan به عنوان اولین سوپر طوفان در خلیج بنگال از سال 1999. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de