PMVVY طرح: مودی نخست گسترش Pradhan Mantri Vaya Vandana Yojana برای شهروندان ارشد: بررسی مزایای

 PMVVY, Pradhan Mantri Vaya Vandana Yojana, pension scheme, government, monthly pension, interest ratePMVVY 10 سال طرح بازنشستگی با یک گزینه را به طور منظم درآمد ماهانه, سه ماهه, شش ماهه و یا سالانه.

کابینه را تایید کرده است این فرمت از ‘Pradhan Mantri Vaya Vandana Yojana’ (PMVVY) تا 31 مارس 2023 برای یک دوره بیشتر از سه سال فراتر از 31 مارس سال 2020 است. آخرین تاریخ PMMVY شد مارس 31,2020 و فرمت نمی شد به آن ارائه شده قبلا. در حال حاضر آخرین تاریخ به سرمایه گذاری در PMVVY خواهد شد مارس 31, 2023. هر صدای جیر جیر از مدیر کل مطبوعات اطلاعات دفتر گسترش PMVVY را قادر خواهد ساخت تا سن امنیت درآمد و رفاه شهروندان ارشد.

PMVVY 10 سال طرح بازنشستگی با یک گزینه را به طور منظم درآمد ماهانه, سه ماهه, شش ماهه و یا سالانه. حداکثر سرمایه گذاری است که می تواند ساخته شده در PMVVY محدود به Rs 15 لاخ هر شهروند ارشد و حداکثر مستمری ماهانه در PMVVY است 10 ، 000 تومان به ازای هر شهروند ارشد. بنابراین اگر زن و شوهر هر دو بالاتر از سن 60 حداکثر مستمری ماهانه می تواند 20 ، 000 تومان در خانواده است. بازنشستگی در PMVVY است نه وابسته به سن از سرمایه گذار.

اخبار مرتبط

بر اساس نحوه بازنشستگی بازده در PMVVY متفاوت خواهد بود. برای بازنشستگی سالانه این PMVVY نرخ بهره آید به 8.3 درصد در سال 8.13 درصد در سال به صورت نیمه سالانه بازنشستگی 8.05 درصد در سال برای سه ماهه بازنشستگی و 8 درصد در سال به صورت ماهانه و بازنشستگی ،

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de