توله سگ scammers هدف تنهایی استرالیا در طول Covid-19 مستند

سیدنی, مارس 19

استرالیا است که درد و رنج یک موج کلاهبرداری توله سگ به عنوان کلاهبرداران هدف تنها و قفل شده با جعلی آنلاین ارائه می دهد از cavoodles, French bulldogs و محبوب دیگر pooches, مقامات گفت.

مصرف کننده و ناظر ACCC گفت: کلاهبرداران fleeced مردم به دنبال یک حیوان خانگی جدید از برخی Aus$300,000 (US$196,000) در ماه آوریل به تنهایی پنج برابر بالاتر از نرمال میانگین ماهیانه است.

“سعی کنید به سقوط برای توله سگ شایان ستایش تصاویر آنها پست و به یاد داشته باشید اگر قیمت به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد, این احتمالا است.”

“بسیاری از مردم در خانه و آنلاین رفتن به خرید یک حیوان خانگی برای کمک به آنها را از طریق تنهایی از انزوای اجتماعی” ACCC معاون دلیا ریکارد گفت.

“متاسفانه عجله برای به دست آوردن یک حیوان خانگی جدید و شرایط غیر معمول از COVID-19 باعث می شود آن را سخت تر برای کار کردن چه واقعی یا کلاهبرداری.”

با محدودیت در سفر ساخت آن را سخت تر برای مردم را به دیدن سگ در فرد scammers اغلب برای صف مقابل پرداخت برای پوشش حمل و نقل و پس از آن ناپدید می شوند ریکارد گفت.

“متاسفانه هنگامی که شما را به پرداخت به فروشنده خواهد بس همه تماس بگیرید.”

در بیانیه منتشر شده این هفته ACCC گفت cavoodles و bulldogs در میان محبوب ترین نژاد استفاده می شود به فریب بالقوه صاحبان توله سگ.

چراکه افزایش تقاضا برای حیوانات خانگی در طول همه گیر با RSPCA, New South Wales, گزارش یک افزایش چشمگیر در پذیرش و پرورش سوالات در ماه گذشته.

“سعی کنید به سقوط برای توله سگ شایان ستایش تصاویر آنها پست و به یاد داشته باشید اگر قیمت به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد, این احتمالا است” ریکارد گفت.

مقدار از دست به کلاهبرداری توله سگ در چهار ماه اول سال 2020 تقریبا به کل از دست رفته در تمام سال 2019 در حالی که استرالیا از دست داده اند Aus$700,000 (US$456,000) به ویروس مربوط به کلاهبرداری تا کنون این سال است. — AFP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net