نورد 50/30 روز چرخه مستند آرامش می تواند کمک به مدیریت COVID-19 حفظ اقتصاد: مطالعه

COVID-19 deaths, lockdown in india, job losses, coronavirsu pandemic, coronavirus cases in india, latest news on coronavirus outbreak, lockdown relaxationدر این مطالعه دانشمندان مورد بررسی تفاوت در تاثیر بین استراتژی با هدف کاهش و کسانی که با هدف سرکوب.

دانشمندان از جمله یکی از منشاء نشان داده اند که یک چرخه متناوب از 50 روز سخت مستند پس از 30 روز کاهش می تواند به طور موثر کاهش تعداد COVID-19-مربوط به مرگ و میر و کاهش پذیرش در بخش مراقبت های ويژه بيمارستان.

از آنجا که هیچ درمان یا واکسن برای COVID-19 موجود است, کاهش انتقال ویروس از طریق اقداماتی مانند جداسازی مشکوک آلوده, افراد, تعطیلی مدارس و مستندات بسیار مهم هستند به گفته محققان از جمله راجیو Chowdhury از دانشگاه کمبریج در انگلستان است.

اخبار مرتبط

در حالی که این قبیل اقدامات موثر در کاهش گسترش بیماری و جلوگیری از سلامت سیستم تبدیل شدن به ضعف آنها نیز می تواند منجر به ضرر و زیان کار و امور اجتماعی اختلال با اشاره به مطالعه منتشر شده در مجله اپیدمیولوژی ایران.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

دانشمندان گفت: وجود نگرانی رو به رشد است که این مداخلات ممکن است غیر قابل تحمل بیش از مدت طولانی.

از این رو آنها پیشنهاد یک رویکرد متناوب اقدامات سختگیرانه تر با فواصل آرامش اجتماعی فاصله.
آنها گفتند: این استراتژی اجرا شود می تواند با اقدامات موثر “آزمون-تماس با ردیابی-منزوی” و محافظ از آسیب پذیر در محل نگه داشته شود.

در این مطالعه دانشمندان مورد بررسی تفاوت در تاثیر بین استراتژی با هدف کاهش و کسانی که با هدف سرکوب.

کاهش اقدامات فیزیکی مانند فاصله و بهداشت و قوانین مبتنی بر مورد انزوا و محدود از رویدادهای عمومی و تعطیلی مدارس می تواند به کاهش تعداد عفونت های جدید اما نسبتا آهسته رای آنها توضیح داده شده است.

از سوی دیگر این مطالعه گفت: سرکوب اقدامات می تواند منجر به سریع تر کاهش در تعدادی از عفونت های جدید با استفاده از اضافی مداخلات مانند مستند.

در سناریوی اول آنها الگوبرداری تاثیر اعمال اقدامات لازم و متوجه شد که تعداد زیادی از بیماران نیازمند درمان در بخش مراقبتهای ويژه (Icu) به سرعت بیش از ظرفیت موجود به طور قابل توجهی برای هر کشور از جمله هند است.

با توجه به مطالعه این ممکن است در نتیجه در مجموع 7.8 میلیون مرگ و میر در سراسر 16 کشور در نظر گرفته شده در مدل سازی مطالعه است.

تحت این سناریو آنها گفت: این بیماری همه گیر مارس گذشته نزدیک به 200 روز در اکثر این کشورها.
سناریوی دوم این محققان گفت: مدل نورد چرخه از 50 روز کاهش اقدامات پس از 30 روز آرامش بخش است.

در این استراتژی تعداد زیادی از مردم هر فرد آلوده به آلوده, یک, اندازه, به نام R تعداد ممکن است به 0.8 در تمام کشورهای مورد مطالعه اشاره کرد.

با این حال دانشمندان گفت: این امر هنوز توان کافی برای نگه داشتن تعدادی از بیماران نیاز به ICU مراقبت های زیر در دسترس مراقبت ويژه ظرفیت.

در حالی که اثبات موثر برای سه ماه اول برای همه کشورهای آنها گفت: پس از آرامش تعدادی از بیماران نیاز به ICU مراقبت خواهد بیش از ظرفیت بیمارستان.

به گفته محققان این امر را در 3.5 میلیون مرگ و میر در سراسر 16 کشور جهان است.

در این وضعیت آنها گفت: همه گیر خواهد گذشته حدود 12 سال در کشورهای با درآمد بالا و حدود 18 ماه یا بیشتر در تنظیمات دیگر.

نهایی سناریو ارزیابی نتایج ممکن است از یک نورد چرخه سختگیرانه تر از 50 روز سرکوب اقدامات پس از 30 روز آرامش بخش است.

این چرخه متناوب به گفته این دانشمندان را کاهش می دهد R شماره 0.5 و حفظ ICU تقاضا در ظرفيت ملي در همه کشورها است.

از آنجا که بیشتر افراد باقی می ماند مستعد در پایان هر چرخه سرکوب و آرامش آنها گفت: چنین رویکردی را در دیگر بیماری همه گیر است که ممکن است آخرین فراتر از 18 سال در تمام کشور.

اما آنها گفت: به طور قابل توجهی کوچکتر و تعداد زیادی از مردم — فقط بیش از 1,30,000 در سراسر 16 کشور مدل — می میرند در این دوره اگر این استراتژی به دنبال داشت.

در مقایسه این تیم متوجه شد که اگر پیوسته و سه ماه استراتژی دقیق سرکوب اقدامات است که به دنبال بسیاری از کشورها می تواند به کاهش موارد جدید نزدیک به صفر است.

دستیابی به این ممکن است نزدیک به 6.5 ماه برای رسیدن به اگر شل تر, کاهش استراتژی های مورد استفاده در این مطالعه گفت. اما در طولانی مدت مستندات دانشمندان هشدار ناپایدار هستند در بسیاری از کشورها با توجه به اثرات بالقوه در اقتصاد و معیشت.

“مدل های ما پیش بینی است که پویا چرخه از 50 روز سرکوب پس از 30 روز آرامش موثر در کاهش تعداد مرگ و میر قابل توجهی برای همه کشورها در طول 18 ماه دوره” چودری جهانی بهداشت اپیدمیولوژی دانشگاه کمبریج در بیانیه ای گفت:.

این روش ترکیبی از سخت اجتماعی فاصله و یک دوره نسبتا آرام همراه با تست کارآمد مورد جداسازی تماس, ردیابی و محافظ آسیب پذیر ممکن است اجازه می دهد اقتصاد ملی به نفس در فواصل او اضافه شده است.

در منابع مناطق فقیر جهان چودری گفت: این استراتژی ممکن است راه حل پایدار تر.
دانشمندان به ذکر است که مدت زمان خاص از این مداخلات خواهد, اما, نیاز به تعریف خاص در کشور با توجه به نیازها و امکانات محلی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de