وجود دارد چیزی در مورد خورشید: آن را کمی خسته کننده

پس چگونه است که ما زنده است ؟ یک مطالعه در مجله علوم نشان می دهد که خورشید ما است و نه اهلی در مقایسه با آن ستارگان خواهر و برادر و صدها نفر از دیگر خورشید مانند ستاره در کهکشان ما باید به طور متوسط پنج برابر بیشتر مغناطیسی فعالیت از پدر و مادر ما ، به عبارت دیگر خورشید است کمی نواختی که ممکن است برای زندگی بر روی زمین است.

ستاره شناسان شده است ردیابی ظاهر لکه های خورشیدی از زمان گالیله, ارائه پروکسی برای فعالیت های خورشیدی کشش پشت چهار قرن. برخی از مطالعات قبلی نیز نشان داد که خورشید ساکت تر از مشابه دیگر ستاره. اما رقابت شواهد نیز یافت می شود خورشید را در سطح فعالیت نرمال است برای ستاره ها از اندازه آن است.

“این باعث شده این سوال است که خورشید واقعی خورشید مانند ستاره?'” گفت: Timo رینهولد یک اخترفیزیکدان در موسسه ماکس پلانک برای سیستم های خورشیدی تحقیق در گوتینگن آلمان و همکاری نویسنده این مقاله است.

رینهولد و همکاران نگاه به داده های جمع آوری شده توسط ناسا بازنشسته کپلر تلسکوپ فضایی است که به طور مداوم تحت نظارت حدود 150,000 ستاره در کهکشان راه شیری برای چهار سال برای پیدا کردن سیارات فراخورشیدی و قادر به رعایت روشنایی تغییرات از فعالیت مانند ظاهر و ناپدید شدن starspots.

محققان انتخاب ستاره ها با توده درجه حرارت سنین ترکیبات شیمیایی و چرخش دوره قابل مقایسه با خورشید ما است. آنها در نهایت در بر داشت 369 ستاره برای مقایسه بزرگترین چنین نمونه به تاریخ.

ستاره ها مانند خورشید از طریق چرخه منظم در طی آن نقاط عبور خود را با سطوح بیشتر و یا کمتر از فرکانس. در زمان اوج فعالیت مغناطیسی زمانی که لکه های پاپ در سراسر سطح یک ستاره کم نور است. خورشید ما را می کشد چرخه حدود 11 سال زمین.

برای خورشید این نور ناچیز است. داده ها از گذشته 140 سال نشان می دهد که روشنایی آن تغییرات کمتر از یک دهم درصد بیش از این دوره از چرخه خود را. اما برای ستاره های مورد مطالعه توسط کپلر این تنوع می تواند تا 12 برابر این مبلغ است.

این تیم با دو جای مختلف بالقوه توضیحات برای این به چه معناست.

برای اولین بار است که خورشید در یک دوره غیر معمول مرگ کاذب و یک روز از خواب بیدار و تبدیل شدن به بیشتر شبیه به آن قوم و خویش. شواهد برای این ایده می آید از نوسانات قابل توجهی در خورشید سطح فعالیت در طول تاریخ ثبت شده است. بین 1645 و 1715 یک دوران شناخته شده به عنوان Maunder Minimum ستاره شناسان مشاهده چند به هیچ لکه های خورشیدی. بیش از یک قرن بعد در سال 1859 خورشید منتشر شد یکی از بزرگترین طوفان های الکترومغناطیسی همیشه ثبت رویداد کارینگتون که زدم تلگراف و خطوط تولید شفق ها تا آنجا در جنوب دریای کارائیب.

اما ناتالی Krivova یک co-نویسنده و یک اخترفیزیکدان در ماکس پلانک گفت که داده ها را از هسته های یخ که شامل شاخص های شیمیایی از فعالیت های خورشیدی به کشش 9000 سال نمی نشان می دهد که خورشید هر خشن در زمین شناسی اخیر است. سپس دوباره نه هزارهها است بر روی صفحه رادار در مقایسه با خورشید 4 میلیارد سال عمر.

دوم ایده Krivova گفت این است که این دینام مغناطیسی درون خورشید که قدرت عظیم آن میدان مغناطیسی در حال رسیدن به پایان آن بالا طراحی شده و در حال حاضر در حال انتقال به یک دوره از فعالیت کاهش می یابد. ستاره های بزرگتر از خورشید را نشان می دهد مشخص شده کاهش مغناطیسی فعالیت و خورشید است فقط در مورد به سن زمانی که این تغییر باید رخ دهد.

برخی از ستارگان دانشمندان بر این باورند که خورشید دینام مغناطیسی ممکن است “رسیدن به پایان آن دولت یا تقریبا مرگش گفت:” ریکی Egeland یک فیزیکدان خورشیدی در مرکز ملی تحقیقات جوی در بولدر کلرادو.

این 369 خورشید مانند ستاره های مشاهده شده توسط کپلر به سادگی ممکن است در مراحل اولیه تکامل از خورشید این دانشمندان می گویند. یا شاید چیزی خاص در مورد خورشید است که باعث زود گذر. رینهولد تیم نیست به نفع یک توضیح بیش از دیگر.

در هر صورت آرام خورشید بهره مند است گونه های ما. هنگامی که خورشید عود خود را پر انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای انجام آسیب رساندن به فضانوردان و ماهواره ها در مدار و به ویژه قدرتمند طغیان می تواند بر شبکه های قدرت پایین در زمین است. تابش از جمله حوادث است که به خصوص منجر به وجود موجودات زنده است.

مدل نشان می دهد که هنگامی که خورشید جوان بود شاید یک میلیارد و نیم یا 1 میلیارد سال آن را به حال بیشتر مغناطیسی فعالیت از امروز Egeland گفت.

“من همیشه در تعجبم که چه اثر این تنوع در حال توسعه زندگی,” او گفت:. “این ممکن است هیچ اتفاقی که در اطراف ما زندگی می کنند بسیار فعال ستاره است.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net