ZOOOK مادون Temp: تماس با ما-کمتر دماسنج در زمان Covid-19

This product is available on Amazon and is priced at Rs 3,999.این محصول در آمازون در دسترس است و قیمت در Rs 3,999.

COVID-19 آورده است در مورد برخی instrumental تغییرات در شیوه زندگی ما. و با هیچ فوری نشانه ای از این مصاحبه در هر زمان به زودی حتی دولت نیز باید گفت که ما نیاز به اتخاذ یک تکامل در شیوه زندگی است. با پوشیدن یک ماسک و یا اندازه گیری درجه حرارت بدن در اماکن عمومی فقط چند نمونه از اقدامات لازم برای ایمن ماندن. همگام با این روند جدید بدون تماس دماسنج وارد کرده است که وعده های امن محل کار و خانواده.

فرانسه مصرفی شرکت فن آوری Zoook در دسترس ساخته شده است تماس خود را-کمتر پزشکی درجه دماسنج توسعه یافته مطابق با الزامات در پی Covid-19. مادون قرمز دیجیتال دو حالت دماسنج به نام مادون Temp را قادر می سازد سریع تشخیص دمای بدن و یا یک سطح. بدون دست زدن به سطح را بدست می آورد دقیق خواندن دما در یک دوم.

اخبار مرتبط

غیر تماسی دماسنج که می آید با یک سال گارانتی داخلی مکانیسم هشدار و حلقه زنگ اگر حرارت هوا فراتر از حد مجاز بود. همچنین بخشی از مکانیزم مبتنی بر نور هشدار جایی که نور صفحه نمایش تبدیل می شود و سفید و نارنجی و قرمز به صورت عادی درجه حرارت بالا و حرارت و تب بود. به سهولت فرآیند غربالگری در محل مادون دما بیشتر است قادر به ذخیره تا 30 گروه اندازه گیری خوانش. این ظرفیت ذخیره سازی بزرگ عمل می کند به عنوان یک آماده reckoner از کارکنان ثبت درجه حرارت برای یک شرکت است. درجه حرارت می تواند گرفته شده و ثبت شده در هر دو سانتیگراد و همچنین فارنهایت به عنوان در هر مورد نیاز و منو بر روی صفحه نمایش می دهد گزینه ای برای تغییر واحد.

تمرکز ویژه ای نیز با توجه به نگاه از دستگاه. مادون دما همراه با tri-colour LCD دارای نور پس زمینه صفحه نمایش و صفحه نمایش بزرگ صفحه نمایش است که با کمک یک نور پس زمینه سفید روشن ساخت خوانش به راحتی قابل خواندن حتی در طول شب ساعت. آخرین ارائه توسط ZoooK بیشتر است مجهز به یک intelligent shutdown system که به معنی آن را خاموش به طور خودکار زمانی که استفاده نمی کنید. مصرف برق فوق العاده کم قدرت نمایش و کم قدرت یادآوری اضافه کردن به فضائل دستگاه است که IPXD حفاظت در برابر مایع ، همه ما نیاز به دو باتری AAA برای حفظ مادون Temp کاربردی است.

Achin گوپتا کشور سر-هند Zoook می گوید: “در حالی که وجود دارد دیگر محصولات مشابه در بازار, مادون دما را با دقت و کاربر پسند ویژگی های است که آن را به انتخاب مناسبی در این سناریو فعلی.”

این محصول در آمازون در دسترس است و قیمت در Rs 3,999.

خیابان برآورد قیمت: تومان 3,999

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de