3 مانتراها را جهانی هند کارخانه; بازار سهام به ماندن فرار تا Covid-19 واکسن در بر داشت

manufacturing, industrial production, coronavirus, covid 19, factory outputنوسانات در بازار سهام را به باقی می ماند تا زمانی که کامل اثبات راه حل های پزشکی و واکسن برای coronavirus است در بازار است.

در زمانی که هند در تلاش است با بحران پزشکی یک بحران اقتصادی و بحران مالی این کشور نیاز به تمرکز بر جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی ارائه محرک های مالی و ارائه محرک های پولی. این سه مرحله را با هم همراه با راه حل های پزشکی می تواند به کاهش آسیب های ناشی از کوروناویروس همه گیر Nilesh شاه MD در Kotak Mahindra مدیریت دارایی گفت: در مصاحبه با اکسپرس. تماس با وضعیت حال حاضر به عنوان Na Bhuto Na Bhavishyati رویداد او افزود که هند باید جایگزین ساخته شده در چین کالا با ساخته شده در هند کالا با توقف واردات آن چیزهایی است که می تواند به راحتی ساخته شده در هند.

نشان می دهد دارایی های هند از جمله بزرگترین پنبه تولیدات Nilesh شاه تاکید کرد که این مهم است که به رقابت با چین است. او افزود که یک کشور مانند بنگلادش سه برابر بیشتر از صادرات پوشاک از هند با وجود آنها رشد بسیار پنبه و یا با وجود آنها نداشتن نخ ظرفیت.

اخبار مرتبط

هند کارخانه به جهان

Nilesh شاه نیز به ارمغان آورد و توجه نسبت به این نیت است که هند به دست آورده است با صادرات هیدروکسی کلروکین به جهان در این مایه تاسف بار و به پیشنهاد encash این حسن نیت از طریق ایجاد یک پایگاه تولید و تبدیل این کارخانه به جهان است. پس از سال 1991 اصلاحات از آزادسازی هند ساخته شده جامد افزایش تورم تا آن تولید ناخالص داخلی. به منظور محافظت از آن را از بازگرداندن او گفت که کشور نیاز به تثبیت در این مرحله بیشتر با تلاش های بسیار نیرومند از کارآفرینان و بازرگانان دولت و شهروندان است.

بازار در میان Covid-19

نوسانات در بازار سهام را به باقی می ماند تا زمانی که کامل اثبات راه حل های پزشکی و واکسن برای coronavirus است در بازار است. اما Nilesh شاه افزود که این بازار رو به جلو و در نتیجه آنها را پایین راه قبل از اقتصاد پایین. او افزود که این بازار شده اند بسیار قطبی و چند وجود دارد سهام است که به خوبی انجام داده اند و برخی از شاخصهای کاهش یافته و به همان اندازه به عنوان وسیع بازار است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de