یک مطلب جدید در مسابقه برای coronavirus واکسن: امید

شرکت هایی مانند Inovio و فایزر را در اوایل شروع آزمون از داوطلبان در مردم برای تعیین اینکه آیا واکسن خود را امن هستند. محققان در دانشگاه آکسفورد در انگلستان در حال آزمایش واکسن در افراد بشر بیش از حد و می گویند که آنها می تواند یک آماده برای استفاده به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر.

مدرن روز دوشنبه اعلام کرد نتایج دلگرم کننده ایمنی آزمایشی از آن واکسن در هشت داوطلب. وجود دارد هیچ اطلاعات منتشر شده اما این خبر به تنهایی فرستاده امید سر به فلک کشیده.

مطالعات حیوانی را مطرح و انتظارات بیش از حد. محققان در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی در روز چهارشنبه منتشر شده تحقیقات نشان می دهد که یک نمونه اولیه واکسن برای حمایت موثر از میمون ها از عفونت با ویروس.

این یافته ها راه را هموار به توسعه یک واکسن انسانی گفت: محققان. آنها در حال حاضر با همکاری Janssen یک بخش از جانسون و جانسون.

در آزمایشگاه های سراسر جهان وجود دارد در حال حاضر خوشبینی محتاطانه که coronavirus واکسن و شاید بیش از یک آماده خواهد شد مدتی در سال آینده.

دانشمندان در حال کاوش و نه فقط یک روش برای ایجاد واکسن اما حداقل چهار. آنقدر بزرگ است که ضرورت است که آنها ترکیب آزمایشی فاز و کوتاه شدن یک فرایند است که معمولا سالها طول می کشد گاهی اوقات بیش از یک دهه است.

Coronavirus خود را تبدیل به دست و پا چلفتی شکار پایدار پاتوژن بعید به جهش قابل توجهی و گول زدن واکسن.

“این هدف آسان تر است که فوق العاده اخبار” گفت: مایکل فرزان یک virologist در تحقیقاتی اسکریپس در ژوپیتر فلوریدا.

یک واکسن موثر بسیار مهم خواهد بود برای پایان دادن به این بیماری همه گیر است که بیمار حداقل 4.7 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 318,000. گسترده ایمنی خواهد بازگشایی درب به زندگی اجتماعی بدون فاصله و ماسک صورت.

“آنچه مردم درک نمی کنند این است که به طور معمول توسعه واکسن طول می کشد بسیاری از سال و گاهی چند دهه,” دکتر گفت: Dan Barouch یک virologist در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی در بوستون که منجر میمون محاکمه. “و بنابراین تلاش برای فشرده سازی تمام واکسن روند به 12 تا 18 ماه است که واقعا بی سابقه است. اگر که اتفاق می افتد, آن خواهد بود که سریع ترین واکسن برنامه توسعه تا کنون در تاریخ است.”

بیش از 100 تیم های تحقیقاتی در سراسر جهان در حال در نظر گرفتن هدف در این ویروس از زوایای مختلف.

مدرن این واکسن بر اساس نسبتا جدید mRNA تکنولوژی ارائه می شود که بیت ویروس ژن به سلول های انسان است. هدف این است که برای سلول ها شروع به ساخت یک پروتئین ویروسی است که سیستم ایمنی بدن را به رسمیت می شناسد به عنوان خارجی است. بدن ایجاد دفاع در برابر آن پروتئین بتونه کاری خود را به حمله اگر واقعی coronavirus حمله.

برخی از واکسن سازان از جمله Inovio حال توسعه واکسن های مبتنی بر DNA تغییرات از این رویکرد است.

اما تکنولوژی مورد استفاده توسط هر دو شرکت هرگز تولید یک واکسن برای استفاده بالینی مورد تایید اجازه دهید به تنهایی یکی است که می تواند ساخته شده صنعتی در مقادیر. مدرن مورد انتقاد قرار گرفت برای ساخت گلگون پیش بینی بر اساس یک تعداد انگشت شماری از بیماران بدون ارائه هر گونه اطلاعات علمی.

دیگر تیم های تحقیقاتی را تبدیل به بیشتر استراتژی های سنتی است.

برخی از دانشمندان با استفاده از ویروس های بی ضرر برای ارائه coronavirus ژن به سلول های آنها را وادار به تولید پروتئین است که ممکن است به آموزش سیستم ایمنی بدن به سازمان دیده بان برای کوروناویروس. CanSino بیولوژیک یک شرکت در چین آغاز شده است انسان آزمایش یک coronavirus واکسن است که متکی بر این رویکرد به عنوان دانشگاه آکسفورد تیم.

دیگر روش های سنتی تکیه بر قطعاتی از coronavirus پروتئین برای ساخت یک واکسن در حالی که استفاده از برخی کشته و یا غیر فعال نسخه از کل coronavirus. در چین از جمله واکسن در حال حاضر وارد آزمایش های انسانی.

فلوریان Krammer یک virologist در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک پیش بینی شده است که حداقل 20 اضافی واکسن نامزد خواهد راه خود را به آزمایش های بالینی در این هفته آمده است.

“من نگران نیستم در مورد آن گفت:” از چشم انداز برای یک واکسن جدید.

بسیاری از این واکسن را تلو تلو خوردن به عنوان محاکمات حال پیشرفت است. همانطور که بیشتر مردم تلقيح برخی از نامزدها موفق به محافظت در برابر ویروس ها و عوارض تر تبدیل خواهد شد آشکار است.

اما از آنچه که دانشمندان در حال یادگیری در مورد کوروناویروس آن باید نسبتا آسان هدف است.

Coronavirus ورزشی وسوسه انگیز اهداف بر روی سطح خود منحصر به فرد “سنبله” پروتئین های پاتوژن نیاز به وارد کردن سلول های انسان است. سیستم ایمنی بدن به آسانی یاد می گیرد به رسمیت شناختن این پروتئین ها به نظر می رسد و به آنها حمله و کشتن ویروس.

ویروس ها می تواند چالش واکسن سازان توسط جهش به سرعت در حال تغییر شکل به طوری که آنتی بادی است که کار بر روی یک ویروسی فشار شکست در یکی دیگر از. خوشبختانه جدید کروناویروس به نظر می رسد آهسته mutator و یک واکسن است که ثابت می کند موثر در آزمایشات باید به کار در هر نقطه در جهان است.

هنگامی که کار بر روی یک coronavirus واکسن آغاز شده برخی از محققان نگران است که آنتی بادی ها در واقع ممکن است بدتر COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. اما در مطالعات اولیه بدون خطرات جدی پدید آمده اند.

“این بدان معنی نیست که وجود خواهد داشت اما تا کنون وجود نداشته است هیچ نشانه ای پس من با احتیاط خوش بینانه در آن نقطه,” دکتر گفت: Alyson کلوین یک محقق در کانادا مرکز Vaccinology و دانشگاه Dalhousie.

پوسته پوسته شدن

اطمینان حاصل کرد که واکسن ایمن و موثر نیازمند آزمایشات بزرگ است که نیاز به برنامه ریزی دقیق و اجرای. اگر موفق واکسن ظهور از کسانی که محاکمه کسی را برای رفتن به یک افتضاح بسیاری از آنها است.

تقریبا هر کس در این سیاره آسیب پذیر است به کروناویروس جدید. هر فرد ممکن است نیاز به دو دوز از واکسن جدید برای دریافت حفاظتی ایمنی. که 16 میلیارد دوز.

“هنگامی که شرکت وعده ارائه یک واکسن در یک سال یا کمتر من مطمئن هستم که در چه مرحله آنها در حال صحبت کردن در مورد” گفت: Akiko Iwasaki یک immunobiologist در دانشگاه ییل. “من شک دارم که آنها در حال صحبت کردن در مورد جهانی توزیع در میلیاردها دوز.”

تولید واکسن است که عمیقا پیچیده تر از ساخت مثلا کفش یا دوچرخه است. واکسن به طور معمول نیاز به بزرگ نقل است که در آن مواد تشکیل دهنده آنها رشد کرده و این باید حفظ شود در شرایط استریل. همچنین, هیچ, کارخانه, همیشه نوتبوک میلیون دوز از تایید واکسن های ساخته شده با تکنولوژی برش لبه در حال آزمایش توسط شرکت هایی مانند Inovio و مدرن.

امکانات فنر در سال های اخیر به ویروسی-وکتور واکسن از جمله Johnson & Johnson گیاه در هلند. اما جلسه همه گیر تقاضا خواهد بود یک چالش. تولید کنندگان باید تجربه ترین تولید انبوه ، واکسن ساخته شده با کشته ویروس بنابراین این نوع ممکن است ساده ترین راه برای تولید در مقادیر زیاد.

اما نمی توان فقط یک واکسن. اگر که اتفاق می افتد این شرکت ساخته شده است که آن را هیچ شانسی برای ملاقات با جهان تقاضا است.

“امید است که آنها را در برخی از سطح موثر باشد و قطعا این مهم است چرا که ما نیاز به بیش از فقط یک” گفت: امیلیو Emini یک مدیر واکسن برنامه در بنیاد بیل و ملیندا گیتس است که ارائه کمک های مالی به بسیاری از رقابت واکسن تلاش.

به عنوان بخشی از یک مشارکت عمومی-خصوصی کاخ سفید خواستار عملیات پیچ و تاب سرعت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وعده داده است به طراحی یک نوع موازی ساخت آهنگ برای اجرا در کنار بالینی ایجاد ظرفیت به خوبی قبل از آزمایش ها به این نتیجه رسیدند امیدوار است که در یکی یا بیشتر از واکسن می تواند توزیع بلافاصله پس از تصویب.

Moderna Therapeutics’s corporate headquarters in Cambridge, Mass., on Tuesday, May 19, 2020. Scientists are increasingly optimistic that a vaccine can be produced in record time for the coronavirus. (Tony Luong/The New York Times)

مدرن درمان به دفتر مرکزی شرکت در Cambridge, Mass., روز شنبه, مارس 19 سال 2020 است. دانشمندان به طور فزاینده ای خوش بینانه است که یک واکسن تولید می شود در زمان ثبت برای coronavirus. (تونی Luong/نیویورک تایمز)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که هدف از این پروژه به توزیع واکسن “قبل از پایان سال است.” برای انجام این کار تهمت است که با تکیه بر وزارت دفاع به مدیریت تولید و تدارکات مربوط به واکسن توسعه است.

اما در یک مصاحبه پنج شنبه, Gen. گوستاو Perna خواهد شد که مدیریت تولید و تدارکات و گفت: بحث و گفتگو در مورد تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای تولید تازه شروع شد.

او در توصیف کار خود را به عنوان یک “مشکل ریاضی”: چگونه به دریافت 300 میلیون دوز از واکسن که هنوز وجود ندارد را به آمریکایی ها — ژانویه.

پیدا کردن منابع و برنامه ریزی خود را توزیع خواهد رخ می دهد در همان زمان, او گفت:. “من نیاز به سرنگ” Perna گفت. “من نیاز به دستمال مرطوب مناسب است ؟ من نیاز به باند-ایدز است. من نیاز به واکسن.”

او افزود: “در حال حاضر چگونه من رفتن به توزیع آن ؟ آنچه در آن است رفتن به توزیع می شود ؟ آیا من نیاز به سفارش به مطمئن شوید که من توزیع قابلیت? کوچک بطری کامیون.”

دکتر Amesh Adalja یک بیماری عفونی پزشک و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت که به ظاهر جزئی جنبه های تولید و توزیع می تواند پیچیده پیشرفت بعد از آن.

“این است که در یک مقیاس ما هرگز دیده می شود پس از واکسن فلج اطفال” او گفت:. “این چیزهای کوچک مانند سرنگ, سوزن شیشه ویال. همه که به فکر کردن در مورد. شما نمی خواهید چیزی است که به نظر می رسد بسیار ساده به تنگنا در برنامه واکسیناسیون.”

یک coronavirus واکسن هنوز وجود ندارد اما در حال حاضر وجود دارد سوال در مورد چه کسی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه آن است.

در مجمع بهداشت جهانی در نشست این هفته یک پیشنهاد از اتحادیه اروپا به تصویب رسید توصیه داوطلبانه ثبت اختراع استخر که تحت فشار قرار دادن شرکت ها را به خود انحصار واکسن در آنها توسعه یافته است.

آکسفام یک خیریه بین المللی منتشر کرده است, نامه سرگشاده ای از 140 رهبران جهان و کارشناسان خواستار “مردم واکسن” خواهد بود که “در دسترس ساخته شده برای همه مردم در تمام کشور رایگان است.”

“این واکسن باید به یک مکان خوب” گفت: هلن کلارک سابق نخست وزیر نیوزیلند که امضا این نامه است. “ما امن نیست تا هر کس امن است.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de