Aatmanirbhar بهارات! دوازده بخش است که در آن هند می تواند تبدیل به خود متکی جهانی تامین کننده

Piyush Goyal گفت: پتانسیل عظیمی است که وجود دارد در کشت chemcials داروسازی و رابط های برنامه کاربردی (فعال داروسازی مواد).

دولت به شناسایی 12 بخش از جمله خودرو و قطعات پارچه و ماشین آلات صنعتی و مبلمان که در آن تمرکز داده می شود با نظر به هند متکی به خود و کشور و تامین کننده جهانی تجارت و صنعت وزیر Piyush Goyal گفت: در روز پنج شنبه. او گفت: متکی به هند اطمینان را به تولید محصولات با کیفیت در مقیاس بزرگ انجام هند مورد نیاز و افزایش صادرات مازاد تولید. “تعدادی از بخش هایی که شناسایی شده اند که در آن هند رقابتی و مزیت نسبی بیش از دیگر کشورها دیده می شود. ما را شناسایی کرده اند 12 بخش است که در آن نه تنها هند بود ‘Aatmanirbhar’ (متکی به خود) اما همچنین می تواند منجر به زنجیره تامین جهانی,” او گفت: در یک گفتگو با بی جی پی رهبر Sambit Patra در مراحل گرفته توسط این وزارتخانه برای مبارزه با COVID-19 بحران است.

در این 12 بخش — مواد غذایی پردازش; کشاورزی ارگانیک; آهن; آلومینیوم و مس; کشت و مواد شیمیایی; الکترونیک; ماشین آلات صنعتی; مبلمان; چرم و کفش; قطعات خودرو; منسوجات و coveralls, ماسک sanitisers و هواکش — هند می تواند تبدیل به یک تامین کننده جهانی ، “ما را به مطالعه این بخش در یک متمرکز راه به طوری که می توان آن را ساخته شده در هند در یک رقابتی راه…. متکی به هند به این معنا نیست که ما در حال گرفتن جدا شده از جهان,” او گفت:, و اضافه کرد که این منجر به افزایش در هند به اشتراک گذاری در تجارت جهانی.

اخبار مرتبط

صحبت کردن به طور خاص در مورد بخش Goyal گفت: کشاورزی ارگانیک دارای بزرگ تقاضا و اگر کشاورزان اتخاذ این و افزایش تولید محصولات کشاورزی مانند ذرت و ذرت می تواند کمک در امنیت غذایی و همچنین ساخت اتانول است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ترکیب با روغن به قطع هند واردات نفت لایحه. بر سنگ آهن گفت: این صنعت می تواند در به طور قابل توجهی افزایش تولید فولاد از 100 میلیون تن به 300 میلیون تن است.

هند به واردات کالاهای الکترونیکی به طور قابل توجهی اما در حال حاضر این صنعت در اینجا پیشرفت است و ساخت تلفن همراه و قطعات آن, او گفت:, و اضافه کرد که “چرا نمی تواند هند را از محصولات مانند تنظیم بالا جعبه های خورشیدی سیستم های قدرت و شبکه های مخابراتی محصولات. ما در اين مطالعه این بخش”. او همچنین گفت: پتانسیل عظیمی است که وجود دارد در کشت chemcials داروسازی و رابط های برنامه کاربردی (فعال داروسازی مواد).

واردات ماشین آلات صنعتی آب گرفتگی بازارهای داخلی “در حال حاضر ما می خواهیم که هند را کالاهای سرمایه ای صنعت باید ایستادن دوباره و ما باید واردات تنها کسانی که ماشین آلات که از تکنولوژی ما ندارد. ما نه توقف واردات…ما می خواهیم به خود متکی” وزیر گفت.

به طور مشابه, او گفت:, مبلمان تومان 20-لاخ کرور بازار جهانی و خارج از این صنعت می تواند در بهره برداری تومان 3-4 لاخ کرور بازار به عنوان آن می تواند کمک به ایجاد اشتغال برای حدود 20-25 لاخ مردم است. “تیم ما همچنین در حال کار بر روی چرم و کفش بخش. آیا ما وابسته به واردات است ؟ ” او گفت:, و اضافه کرد که منسوجات و قطعات خودرو همچنین دارای پتانسیل عظیمی برای صنعت.

بیشتر او گفت که با توجه به کروناویروس ناشی از مستند صنعت بوده است نهفته به کار بود و نه اتفاق می افتد در کارخانه ها. “ما مطالعه این بخش مورد بحث با صنعت…که می هند متکی به خود و قدرت های جهانی… در این بخش ما باید رقابتی و مزیت نسبی… هند می تواند تبدیل به یک تولید جهانی مرکز,” او اضافه شده است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de