بازیگر سلما هایک راه اندازی کمپین برای مبارزه با خشونت خانگی تحت coronavirus مستند

این #StandWithWomen کمپین را اجرا مد نام تجاری گوچی سنج برای تغییر ابتکار تاسیس شده توسط هایک و بیانسه خواننده در سال 2013 و کمک به صندوق سازمان مبارزه با خشونت خانگی در سراسر جهان است.

“ما عقب نشینی به خانه ما برای محافظت از خودمان را از خطر COVID-19 اما اگر خانه ما یک تهدید است ؟” گفت: هایک در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به او نزدیک به 15 میلیون followers on Instagram.

“این بسیار مهم است که ما را به ایستادگی در برابر خشونت مبتنی بر جنسیت…. ما واقعا می تواند در دستیابی به تغییر اگر صدای ما گرد هم می آیند و فریاد: نه بیشتر.”

کشورها در سراسر جهان صادر کرده اند stay-at-home سفارشات برای مبارزه با شیوع کروناویروس اما این اقدامات می تواند ترک زنان به دام افتاده در خانه با معتادان خود و قادر به دنبال کمک.

مکزیک متولد هایک شد و نامزد دریافت جایزه اسکار برای نقش خود را در سال 2002 فیلم “فریدا.”

او آخرین, افراد مشهور, به پیوستن به این اعتراض در مورد خشونت علیه زنان تحت مستند با آفریقای جنوبی, ستاره Charlize Theron راه اندازی یک کمپین در ماه آوریل است.

بیش از 50 دیگر بازیگران و رهبران پیوست ترون انتخاباتی.

این #StandWithWomen کمپین در حال اجرا با همکاری Kering بنیاد غیر انتفاعی است که مبارزه خشونت خانگی در آمریکا و غرب اروپا و آسیا است.

دبیرکل سازمان ملل متحده آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام متحده را به اقدام فوری برای مقابله با “هولناک جهانی افزایش” خشونت خانگی و اضافه کرد که برای بسیاری از زنان و دختران که در خانه های خود را اغلب خطرناک ترین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de