تلفات گزارش شده در Jashore, پیرجپور, Patuakhali, ستخیرا, Jhenaidah, چندپور, Barguna و بهلا, با توجه به bdnews24.com’s district خبرنگاران.

در هند شمار تلفات ناشی از طوفان افزایش به 72.

بسیاری از مرده بودند آمار بی خانمان درختان و یا خانه ها که فرو ریخت به طوفان barrelled به کشور از خلیج بنگال آوردن با آن بادهای قوی و بارش باران های سنگین در حالی که بیش از نیمی از مردم در کشور از دست داده و منبع تغذیه.

سیکلون منتقل شد بیشتر داخلی و ضعیف به تدریج. حداقل 11 نفر را دریافت کرده اند برای درمان صدمات در Jashore کلی بیمارستان از شنبه شب Dr Abdur رشید از آن اورژانس گفت.

پنج نفر در Jashore سه در پیرجپور در حالی که Patuakhali ثبت نام دو مرگ و میر به عنوان طوفان ترک یک دنباله از تخریب در سراسر این کشور در مناطق ساحلی. Jhenaidah, ستخیرا, بهلا, چندپور و Barguna ثبت یک مرگ در هر.

در Jashore را Chougachha Upazila, Khanto بگوم و 45 و دخترش Rabeya, 13 فوت کرد زمانی که یک درخت بی خانمان توسط gusting بادها کاهش یافت و در خانه خود در چندپور ایجاد کرد. Khanto پسر Al-امین نیز مجروح این حادثه ،

در Sharsha Upazila, Muktar علی, 35, از Bagachra اتحادیه و Moyna خاتون, 25, از Goga Pashchimpara کشته شدند سقوط درختان و همچنین در حالی که دومی شوهر Shajahan علی چپ مجروح شدند. دیگر مرگ در Jashore ثبت شده در Bagharpara – Doly بیگم, 48, که دچار سرنوشت مشابه.

Shahjahan ملا, 55 بومی پیرجپور را Mathbaria سالم به در صدمات به شدت مجروح زمانی که یک دیوار سقوط در بالا از او به عنوان طوفان پاره پاره از طریق این منطقه است.

اثرات خشونت بادها و آب موج ناشی از این طوفان همچنین منجر به مرگ 70 سال Gelonur بگوم در پیرجپور را Dhupoti ایجاد کرد و 50 سال شاه عالم در Umidpur ایجاد کرد.

بی خانمان درختان نیز باعث مرگ Nadira بیگم, 55, از Jhenaidah را Halidhani ایجاد کرد اواخر روز چهارشنبه.

ناشناس دار نیز کشته در یک حادثه مشابه در ستخیرا را Kamalnagar با توجه به منطقه معاون کمیسر SM مصطفی کمال.

در ضمن 40-year-old جنت بگوم از چندپور را Balia اتحادیه بود ضربه توسط سقوط شاخه درخت در حالی که او برداشت انبه در طول طوفان در شب چهارشنبه. خانواده اش کشف بدن در صبح, نماینده محلی گفت.

در Patuakhali را Galachipa, 6-year-old ‘راشد’ دچار سرنوشت مشابه در راه خود را به یک طوفان پناهگاه. مادر او مجروح در این حادثه.

یک مقام رسمی در این طوفان آمادگی برنامه به نام شاه عالم غرق هنگامی که یک قایق واژگون در آب های خشن از Chailabunia کانال در Patuakhali. غواصان خود را بازیافت بدن دو ساعت بعد.

در Barguna, Shahidul اسلام, 64, یک صاحب رستوران درگذشت از ایست قلبی در راه خود را به طوفان پناه گفت: Upazila Nirbahi افسر مركز Akhter.

صدیق فاکر و 70 مجروح شد هنگامی که یک درخت بر روی او سقوط کرد در طول طوفان در بعد از ظهر چهارشنبه در Charfason, بهلا. او در حالی که از دریافت درمان در Charfason Upazila بهداشت پیچیده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de