اپل در iOS در حال حاضر 13.5 نورد با COVID-19 ویژگی های خاص; takeaways کلیدی

iosبزرگترین ویژگی است که بدون شک اپل و گوگل مشترک قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API.

اپل در حال حاضر نورد از iOS 13.5 برای آی فون و iPadOS 13.5 برای iPad. iOS 13.5 و iPadOS 13.5 را دو COVID-19 ویژگی های خاص برای آی فون و آی پد. بزرگترین ویژگی است که بدون شک اپل و گوگل مشترک قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API است که اجازه خواهد داد که دولت ها و سازمان های سلامت “کاهش گسترش coronavirus” از طریق تماس با ردیابی نرم افزار. قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API خواهد شد و اساسا اجازه می دهد تا قابلیت همکاری بین سیستم عامل iOS و دستگاه های آندروید پس از تماس با ردیابی برنامه های ساخته شده در بالای این فن آوری را قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر یکپارچه در سراسر هر دو سیستم عامل iOS و سیستم عامل آندروید است.

فقط برای روشن شدن اپل و گوگل نیست ساخته شده است هر COVID-19 ردیابی نرم افزار. آنها صرفا به دیگر توسعه دهندگان نرم افزار و معتبر سلامت سازمان ابزار است که اجازه خواهد داد که آنها را به تماس با ردیابی تکنولوژی به گوشی های هوشمند برای کمک به کاربران برای جلوگیری از گسترش COVID-19. هر دو شرکت در حال همکاری در اجرای COVID-19 ردیابی درون مربوطه خود سیستم عامل به طوری که بیشتر و برنامه های بیشتر قادر خواهید بود به استفاده از آن. این است که به علت در ماه های آینده. “این یک راه حل قوی تر از یک API و اجازه می دهد بیشتر افراد به شرکت اگر آنها را انتخاب کنید به انتخاب کردن در و همچنین تعامل فعال با یک اکوسیستم گسترده تر از برنامه های دولت و مقامات بهداشت و درمان” اپل و گوگل گفته بود در یک بیانیه مشترک در ماه آوریل است.

اخبار مرتبط

تمرکز در اینجا به COVID-19 تماس با ردیابی نشانهای برای تمام گوشی های آندروید و iOS در روز آمد در حالی که همچنین “حفظ” کاربر’ حریم خصوصی — حداقل این چیزی است که اپل و گوگل می خواهم به شما اعتقاد دارند. کل فرآیند خواهد بود انتخاب کردن در برای کاربران و دنبال خواهد شد کاملا “ناشناس” رویکرد است که شامل بلوتوث و نه از محل و یا GPS است که با استفاده معمولی بیشتر COVID-19 پیگیری اقدامات از جمله هند Aarogya Setu برنامه.

حرکت در iOS 13.5 و iPadOS 13.5 همچنین اجازه خواهد داد که کاربران جدیدتر اپل و آی پد جوانب مثبت برای باز کردن قفل دستگاه خود را “سریع تر” در حالی که با پوشیدن ماسک محافظ. جدیدتر به معنی تمام اپل و آی پد جوانب مثبت است که کشتی با اپل صورت شناسایی بیومتریک. هنگامی که به روز رسانی به iOS 13.5 و iPadOS 13.5 مانند اپل و آی پد جوانب را دور زدن و باز کردن قفل با چهره و به طور مستقیم تبدیل به رمز عبور حالت اگر کاربر دارای یک ماسک.

وجود دارد دیگر تغییرات بیش از حد در iOS 13.5 و iPadOS 13.5 در علاوه بر این به طور معمول بزرگ رفع. برای مثال در iOS 13.5 و iPadOS 13.5 کاربران قادر خواهد بود برای کنترل اتوماتیک برجستگی تصویری کاشی در گروه FaceTime تماس تا تمام کاشی باقی خواهد ماند به همین اندازه — به عنوان مخالف به کاشی فرد در حال حاضر صحبت کردن تبدیل شدن به بزرگتر.

همچنین به عنوان خوانده شده در گوگل و اپل در حال پیوستن به دست آوردن COVID-19 ردیابی سیستم خود را به دستگاه های اندروید و iOS

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de