حداقل 7 کشته به عنوان فوق العاده batters گردباد در بنگلادش

داکا, مارس 21

حداقل هفت نفر از جمله یک دختر شش ساله و پسر کشته شدند به عنوان قدرتمند cyclone کتک بنگلادش inundating بسیاری از مناطق و آسیب رساندن نمرات از خانه های, مقامات گفت.

گردباد ‘Amphan’ قوی ترین ضربه به این منطقه در نزدیک به دو دهه ساخته شده و ریزش زمین در شب چهارشنبه. آن را قدرتمند ترین طوفان پس از وقوع توفان گندم سیاه’ به کشته شدن نزدیک به 3,500 مردم در سال 2007.

بسیاری از مناطق کم ارتفاع بودند هولناک, سدهای سقوط درختان بی خانمان و خانه های آسیب دیده از طوفان در مناطق ساحلی بنگلادش داکا تریبیون گزارش داد.

حداقل هفت نفر کشته شدند به عنوان سیکلون طوفان محصل در امتداد خط ساحلی از هند و بنگلادش است. مرحوم عبارتند از Barguna, ستخیرا, پیرجپور, بهلا و Patuakhali مناطق آن را گفت.

در Barguna 60 سال درگذشت غرق شدن در ستخیرا یک زن 40 ساله زن مرده پس از ضربه توسط سقوط شاخه درخت در پیرجپور 60 سال پس از درگذشت یک دیوار فرو ریخت و او را در مقامات شد به نقل از به نقل از این گزارش.

در بهلا دو نفر کشته شدند در طول آب و هوای طوفانی ناشی از طوفان بهداشت حرفه ای. در Patuakhali شش سال درگذشت پس از ضربه توسط سقوط شاخه درخت.

در ضمن بدن از طوفان آمادگی برنامه (CPP) رهبر Shah Alam بازیافت شد دو ساعت بعد از او از دست رفته پس از متصل به یک قایق در یک کانال در Kalapara upazila, Kalapara Upazila Nirbahi افسر ابو Hasnat گفت.

یک قایق حامل CPP داوطلبان از جمله عالم غرق در حافظ متن ترانه پدر کانال صبح روز چهارشنبه پس از ضربه طوفان, این گزارش گفت:.

روز چهارشنبه cyclone محصل در 2.30 بعد از ظهر بین Digha در بنگال و Hatiya جزیره در بنگلادش مسطح شکننده خانه ریشه کنی درختان و قطب الکتریکی است.

گردباد ‘Amphan’ آغاز شده با عبور از سواحل بنگلادش حدود 5 بعد از ظهر روز چهارشنبه بسته بندی یک سرعت حدود 160 تا 180 kph رو به افزایش به 200 kph عرض 80 متر از آن مرکز هواشناس Abdul مانان به نقل از به نقل از bdnews24.com.

بنگلادش منتقل شده بود به بیش از 20 lakh مردم به پناهگاه طوفان و اعزام ارتش برای مقابله با قدرتمند cyclone.

پیشرو جهانی طوفان ردیاب AccuWeather روز سه شنبه توصیف Amphan به عنوان اولین سوپر طوفان در خلیج بنگال از سال 1999. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de