کانادا Shopify مدیر عامل شرکت می گوید دوران ‘دفتر مداری’ است; اکثر کارکنان به طور دائم کار از خانه

اتاوا-بر اساس Shopify, که به طور خلاصه شد کانادا با ارزش ترین شرکت در اوایل این ماه تا به حال بیش از 5000 کارمندان و پیمانکاران در سراسر جهان از دسامبر.

“از امروز Shopify دیجیتال به طور پیش فرض” Tobi Lutke است که بنیانگذار Shopify گفت: در یک صدای جیر جیر. “ما را حفظ خواهد کرد دفاتر ما بسته تا 2021 به طوری که ما می توانیم دوباره آنها را برای این واقعیت جدید.

“دفتر مداری است.”

Shopify حرکت در می آید به عنوان کسب و کار تنظیم به تاثیر COVID-19 که همچنین انتظار می رود برای شکل دادن به آینده از فضاهای اداری پس از همه گیر خلوت.

Shopify می شود عمده شرکت کانادایی اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه به طور دائم حتی به عنوان بسیاری از شرکت های تولیدی بزرگ از جمله بمب افکن به تدریج بازگرداندن برخی از کارگران خود را پس از بازگشایی برنامه های اعلام شده توسط استان های کانادا.

ما شرکت فنی شرکت میدان و توییتر شرکت همچنین به تازگی اجازه به کارکنان برای ادامه کار از خانه به طور دائم.

Facebook Inc و الفبای Inc گوگل اجازه می دهد بسیاری از کارکنان خود را به کار از راه دور تا پایان این سال است.

Shopify است که ارزش بازار C$119 میلیارد دلار (US $85 میلیارد دلار) است که توسط سرمایه گذاران و تحلیلگران به عنوان یک داخلی داستان موفقیت در دوره ای که در آن بسیاری از شرکت های با تکنولوژی بالا ساخته شده اند خانه خود را در ایالات متحده ” دره سیلیکون.

به عنوان COVID-19 اپیدمی خاموش کردن بزرگ عصری برای اقتصاد کانادا بیشتر مصرف کنندگان منتقل کرده اند به خرید آنلاین, افزایش درخواست تجدید نظر از شرکت هایی مانند Shopify و ساخت آن را بسیار محبوب در میان سرمایه گذاران. سهام شروع به پریدن کرد در حدود 117 درصد در سال جاری در مقایسه با 13 درصد افت در معیار کانادا شاخص سهام.

سهام آن شد تا 4.2% در ظهر در حالی که معیار و شاخص پایین بود 0.6%.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de