کارهای روزمره و مراقبت از کودکان: که خرس فشار در مستند? زنان

لندن, مارس 21

مادران شاغل در اروپا و ایالات متحده در حال گرفتن بسیاری از اضافی کارهای خانه و مراقبت از کودکان ایجاد شده توسط lockdown — و بسیاری از آنها در تلاش برای مقابله, یک بررسی نشان داد که در روز پنج شنبه.

زنان با کودکان در حال حاضر به طور متوسط 65 ساعت در هفته در کارهای بدون مزد — تقریبا یک سوم بیشتر از پدران — به گزارش گروه مشاوره بوستون که مورد سوال والدین در پنج کشور جهان است.

“زنان انجام شده است بیش از حد کار خانگی برای بیش از حد طولانی و این بحران است هل دادن آنها را به یک نقطه است که به سادگی غیر قابل تحمل” راشل توماس از ما مبتنی بر حقوق زنان را LeanIn.Org گفت: در پاسخ به این اطلاعات.

“ما نیاز به یک عمده تغییر فرهنگ در خانه های ما و در شرکت های ما … ما باید از این لحظه به ساخت یک راه بهتر برای کار و زندگی می کنند — که عادلانه برای همه است.”

محققان می گویند خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر وزن در یک میزبان از راه آن در افزایش خشونت خانگی و یا در دستمزد پایین تر به عنوان برخی از زنان کاهش پرداخت کار به وظایف جدید.

با مستندات بستن مدارس و نگه داشتن شهروندان در خانه ایجاد یک کوه از داخلی کار, مکان عمومی مبارزات از گرجستان به مکزیک خواسته اند که مردان به سهم عادلانه خود را.

اما زنان که به طور متوسط در حال حاضر بیشتر در خانه از مردان در حال حاضر shouldering بیشتر از جدید کروناویروس بار هم گفت: نظرسنجی از بیش از 3 ، 000 پدر و مادر کار در ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و ایتالیا و آلمان و فرانسه است.

زنان بدون مزد ساعت در خانه باید نزدیک به دو برابر افزایش به 65 ساعت در هفته, گفت بررسی, برابر 50 وارد شده به طور متوسط ،

حدود دو سوم از زنان مورد مطالعه می گویند که آنها در حال حاضر نگرانی در مورد ذهنی خود را به خوبی بودن فقط در برابر بیش از نیمی از مردان است.

انگلیسی, زنان بیشتر احتمال دارد به حمایت دیگران در COVID-19 همه گیر و در حال پیدا کردن آن سخت تر به ماندن مثبت با توجه به جداگانه تجزیه و تحلیل منتشر شده در این هفته رای گیری شرکت ایپسوس موری و فمینیستی سازمان فاوست جامعه است.

آن است که “هیچ” برای دیدن زنان بیشتر در مهد کودک و خانه داری در بالای خود بعد, مشاغل, Jacqui شکار از حقوق زنان را برابری در حال حاضر گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

وجود دارد “افت” که در غرب آفریقا در حال های بیشتر در مهد کودک در طول بیماری همه گیر در یک تغییر در هنجارهای اجتماعی موجود کوچک و سریع تجزیه و تحلیل توسط انسان دوستانه سازمان مراقبت های بین المللی منتشر شده در روز چهارشنبه. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de