Coronavirus: مگا مخالف دیدار با ریاست کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز جمعه – که به حضور و چه در دستور کار

opposition meeting مخالفان دیدار خواهد بود به ریاست کنگره رییس جمهور موقت سونیا گاندی. (فایل عکس)

مخالفان جلسه: احزاب مخالف در حال برنامه ریزی برای متحد روز جمعه از طریق ویدئو کنفرانس به بحث در مورد وضعیت حاکم در این کشور با توجه به کروناویروس ناشی مستند. در مجموع 18 احزاب دعوت شده برای شرکت در این دیدار خواهد بود که به ریاست کنگره رییس جمهور موقت سونیا گاندی.

با توجه به کنگره حزب, دستور کار جلسه همفکر احزاب خواهد بود برای بحث در مورد وضعیت کارگران مهاجر و تغییرات در قوانین کار توسط برخی از BJP حکومت متحده است. این جلسه برگزار می شود در 3 بعد از ظهر نیز مورد بحث دولت تومان 20 lakh کرور اقتصادی بسته است.

اخبار مرتبط

حدود 16 احزاب مخالف توافق کرده اند که برای شرکت در این نشست است. این Samajwadi رهبری حزب Akhilesh Yadav و Mayawati را Bahujan Samaj حزب هنوز تایید مشارکت خود را.

جالب شیو سنا به رهبری Uddhav Thackeray تایید کرده است که در آن شرکت خواهد کرد دیدار خواهد کرد. این خواهد بود و شاید اولین بار زمانی که سنا را در چنین دیدار خواهد کرد. وزیر Uddhav Thackeray و Rajya سبها MP سانجی Raut حضور خواهد نشست.

شیو سنا, کنگره و NCP به اشتراک گذاری قدرت در ماهاراشترا. اتحاد دولت به ریاست سنا رئیس جمهور Uddhav که جدا از راه با بی جی پی در سال گذشته پس از داد و بیداد, بیش از سانتی متر و صندلی. Uddhav ملاقات کرده بود سونیا برای اولین بار در ماه فوریه سال پس از ماها Vikas Aghadi دولت ائتلافی تشکیل شد در ماهاراشترا.

پیشتر در ماه ژانویه شیو سنا به حال یک قلم احزاب مخالف, جلسه, به نام کنگره در تابعیت قانون عمل می کنند. حزب ذکر کرده ‘miscommunication’ به عنوان یک دلیل بین دو طرف برای عدم ثبت نام حضور خود را در دیدار با. اما دو روز بعد Uddhav و دولت وزیر Aaditya Thackeray ملاقات کرده بود کنگره رهبر راهول گاندی در دهلی نو.

در حالی که روز جمعه جلسه است که به نام دولت را بحث مدیریت coronavirus وضعیت مهاجران و موضوع گزارش در هند اکسپرس گفت شیو سنا بود و در عین حال به تصمیم گیری در مورد مسائل است که گرفته خواهد شد تا در این نشست است.

در ضمن, West Bengal وزیر و Trinamool کنگره رئیس جمهور Mamata بانرجی نیز تایید کرد که او را به حضور مجازی را تامین کند. “وجود خواهد داشت یک جلسه از احزاب مخالف در جمعه شب از طریق ویدئو کنفرانس به بحث حاضر COVID وضعیت و مستند تاثیر است. من خواهد بود وجود دارد,” او گفت:.

دیگر احزاب مخالف است که حضور در این جلسه عبارتند از: MK استالین DMK چپ احزاب Lalu Prasad Yadav RJD, Sharad Pawar را ملی حزب کنگره و دیگران.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de