Covid-19 موارد به اوج در هند در اواسط ماه جولای اگر مستند برداشته on May 30: اپیدمیولوژی

سندرومی نظارت باید پا در کفش-بار مناطق مانند دهلی بمبئی و کلکته.

هند ممکن است شاهد COVID-19 موارد اوج در اواسط ماه جولای اگر زمان مستند برداشته شده است در این ماه پایان اما انتظار می رود به یک “پایین خروش” با توجه به قوی مهار اقدامات در گذشته نزدیک به دو ماه اشاره کرد عمومی متخصص بهداشت و اپیدمیولوژی گفت: در روز پنج شنبه. این کشور در حال حاضر است که قطعا در کاهش مسیر در نظر COVID-19 مرگ و میر نسبت به هر نقطه در جهان است که به معنی آن شامل انتقال این ویروس به
تا حد زیادی استاد و سر زندگی درس اپیدمیولوژی در بهداشت عمومی بنیاد هند Giridhara R ببو گفت.

“اگر مستند برداشته شده است در مارس 30, پس از آن ما خواهد شد که قله در اطراف اواسط ماه جولای از آنجا که اگر شما را به سه incubations دوره است که یک و نیم ماه است که به اندازه کافی برای شما را به می دانم که چگونه این بیماری گسترش می یابد که هیچ چیز تحت کنترل او گفت PTI. او با عجله اضافه: اما هیچ چیز-عراق هرگز اتفاق می افتد در هند در حال حاضر به دلیل حتی اگر شما اجازه دهید مردم به رایگان امروز آنها اصلا انجام کارهایی که از آنها استفاده می شود برای انجام این کار به دلیل ترس. بنابراین ما احتمالا پایین تر افزایش نسبت به آنچه ما را به حال اگر هیچ چیز انجام شد از ابتدا.

اخبار مرتبط

سندرومی نظارت باید پا در کفش-بار مناطق مانند دهلی بمبئی و کلکته همراه با
تست که در حال حاضر کوچک شده است تا سعید ببو کار کرده است که با سازمان جهانی بهداشت برای نزدیک به شش سال که در طی آن تلاش خود را شامل متوقف کردن انتقال فلج اطفال در کارناتاکا. “ما باید برای جلوگیری از انتقال و رفتن از شهری به روستایی” پروفسور بابو است که آموزش دیده در اپیدمیولوژی (MPH و PhD) از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس (UCLA) ،

احساس من این است که ما همچنان با پایین مسیر. تنها چیزی است که ما نباید اجازه گارد ما را در حال حاضر. ما باید همچنان با همان جدیت که ما با آن آغاز شده است, او گفت:, و اضافه کرد بنگلور بود که بسیار تحت تاثیر قرار به عنوان دهلی یا بمبئی به دلیل این شهرستان اجرا دقیق کنترل شود.

در کم بار مناطق جمعیت پراکنده است و شما نمی خواهد انتظار همان نوع موج است که شما می بینید در بمبئی و یا در هر منطقه شلوغ. “همانطور که ما حرکت به سمت جلو ما مناطق تمرکز هنوز شهرستانها که در آن ازدحام بیش از حد به طور کلی در مورد” ببو اضافه شده است. او گفت: اقدامات سختگیرانه باید هر جا که تراکم جمعیت بالا بود. مهار اقدامات در زاغه باید قوی تر به دلیل ازدحام بیش از حد وجود دارد, او گفت:. فیزیکی فاصله و کاهش حرکت این بسیار مهم است که ما به جلو حرکت می کند. اگر ما قادر به انجام این کار به میزان 60 تا 70 درصد من فکر می کنم ما را حفظ همان پایین مسیر به آن شده است که تا کنون او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de