COVID-19 pandemic: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید چین در واکنش به ضرب و دروغ’ کمپین

واشنگتن, مارس 21

چین در یک “عظیم دروغ” کمپین است و به شدت در تلاش برای منحرف کردن “درد و قتل عام” که آن را در سراسر جهان گسترش یافته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: راجع در پکن بیش از دست زدن به آن از شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن که ابراز ناامیدی بیش از چین اداره COVID-19 گیر ادعا کرد که آن را به “بی کفایتی” پکن که منجر به کشتار جمعی در سراسر جهان است.

“چین است در یک کمپین دروغ چرا که آنها از جان گذشته به خواب آلود جو بایدن پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری به طوری که آنها می تواند همچنان به غارت ایالات متحده به عنوان آنها انجام داده اند برای چند دهه, تا زمانی که من آمد!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک توییت در روز چهارشنبه.

“سخنگوی صحبت می کند ابلهانه از طرف چین به شدت در تلاش برای منحرف کردن درد و قتل عام است که کشور خود را گسترش در سراسر جهان است. آن دروغ و تبلیغ حمله به ایالات متحده و اروپا ننگ… این همه می آید از بالا. می تواند آنها را به راحتی متوقف طاعون اما آنها نمی,” او گفت: در یک سری از توییت.

تهمت و سرزنش چین برای گسترش coronavirus در سطح جهان و متهم آن را از بی کفایت بودن.

“برخی از wacko در چین منتشر شد فقط یک بیانیه سرزنش همه به غیر از چین برای این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم. لطفا توضیح دهید که به این پیش بینی است که آن را ‘بی کفایتی از چین, و هیچ چیز دیگری که آیا این توده ها در سراسر جهان به قتل!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

چین را رد کرده است پوشش تا حدی از آن شیوع کروناویروس کرد و ما از تلاش برای منحرف کردن توجه عمومی توسط حیله گر است که ویروس نشات گرفته از یک ویروس شناسی آزمایشگاهی در ووهان.

“چین اولین کشوری بود که به گزارش COVID-19 به سازمان جهانی بهداشت (WHO), (و) این بدان معنا نیست که این ویروس نشات گرفته از ووهان… شده است وجود دارد هرگز هر گونه پنهان کاری و ما هرگز اجازه هر گونه پنهان کاری” چینی سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: در ماه گذشته.

“فهیم فرد را در یک نگاه درک است که هدف این است که برای ایجاد سردرگمی منحرف کردن توجه عمومی و شانه خالی کردن مسئولیت خود را,” او گفت:.

رمان coronavirus که اولین سرچشمه در ووهان در ماه دسامبر سال گذشته ادعا کرده 328,120 زندگی و آلوده نزدیک به 5 میلیون نفر در سطح جهان است. ما در بدترین آسیب دیده کشور با 93,439 مرگ و میر و بیش از 1.5 میلیون عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

در همین حال مجلس سنای ایالات متحده تصویب لایحه تقویت نظارت از شرکت های مستقر در چین و کشورهای دیگر است که می تواند منجر به حذف آنها از آمریکا مبادلات سهام.

برگزاری شرکت های خارجی پاسخگو قانون پیشنهاد افزایش نظارت های چینی و دیگر شرکت های خارجی ذکر شده در آمریکا مبادلات و delist و ممنوعیت بیش از حد تجاری برای شرکت های که از انطباق با ما تنظیم کننده برای یک دوره سه سال است.

در یک مربوط به توسعه یک گروه از بالا سناتور جمهوریخواه به رهبری مارکو روبیو با ارسال نامه ای به وزیر خزانه داری استیون Mnuchin زیر را نگران کننده گزارش می دهد که چین متعلق به دولت و کارگردانی شرکت به دنبال بهره برداری از بحران اقتصادی با خرید ما و شرکت های خارجی است.

به عنوان شرکت های حمایت شده توسط حزب کمونیست چین (CCP) رویکرد بانک ها برای شناسایی خرید از شرکت ها در ایالات متحده و در اروپا تحت تاثیر این بیماری همه گیر از سناتورها خواست Mnuchin برای محافظت در برابر چین و CCP را درنده اقتصادی رفتار در طول COVID-19 بحران است.

“ما می نویسیم تا نگرانی های مربوط به جمهوری خلق چین (PRC) تلاش برای بهره برداری از بحران اقتصادی ساخته شده توسط این COVID-19 همه گیر برای به دست آوردن کنترل از شرکت های مضطرب و یا طفره رفتن از مسئولیت های بین المللی خود را میان یک در سراسر جهان بحران است.

“در هر دو چینی حزب کمونیست (CCP) و PRC اسناد سیاست پکن ساخته شده است که هیچ سری از اهداف خود را به تسلط استراتژیک صنعتی و تکنولوژی در حال ظهور بخش و همچنین نفوذ استاندارد در هزینه لیبرال بر اساس قوانین حکومت” نوشت: سناتور.

به عنوان بحران میشکافد در سراسر جهان, PRC را درنده شیوه های وام دهی — از جمله استفاده از عدم افشای توافق نامه های دو جانبه برای وام — نه تنها خسارت مالی وضعیت گیرنده از کشورهای بلکه تضعیف جامعه بین المللی توانایی برای پاسخ موثر به بحران آنها گفت.

“بدون ما و فشار بین المللی برای پاسخگویی و شفافیت آن دسته از کشورهایی هستند که در بدهی به PRC را سیاسی پوشش یا حمایت برای باز کردن مالی خود کتاب. این کشورها روبرو خواهد شد که خطر به طور پیش فرض و یا یک بحران ارز, خروج از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول), بانک جهانی و کشورهای غربی به تمیز کردن PRC را در ظروف سرباز یا مسافر” سناتور گفت.

در طول مبارزات انتخاباتی دور میز کاترینا پيرسون ارشد مشاور تهمت 2020, کمپین گفت که تنها رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شکست coronavirus نگه چین مسئول سهل انگاری خود و دفاع از مردم آمریکا از سوسیالیسم. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de