Covid اثر! بدهی به تولید ناخالص داخلی نسبت به افزایش این مالی می گوید: امور مالی رئیس کمیسیون

"The cumulative actual fiscal impact is only around Rs 1.14 lakh crores or 0.6 per cent of GDP," the report said. مرکز بدهی به تولید ناخالص داخلی تخمین زده می شود حدود 49 درصد از تولید ناخالص داخلی در FY20 از 48.7 درصد در FY19.

هزینه های اضافی برای مقابله با Covid-19 همه گیر و کاهش در فعالیت های اقتصادی را فشار کلی بدهی دولت به تولید ناخالص داخلی در FY21, 15th کمیسیون امور مالی (FC) رئیس NK سینگ گفت: روز پنج شنبه بعد از اولین جلسه FC کمیته مالی تحکیم جاده-نقشه کلی دولت است.

“با توجه به عدم اطمینان در مورد ظهور چشم انداز قدر چنین تاثیر بسیار زود است که ارزیابی می شود در حال حاضر و نیاز به دقت نظارت در ماه های آینده گفت:” سینگ که همچنین رئیس کمیته.
در سال 2017 های NK Singh-led پنل در مسئولیت مالی (تنظیم شده توسط وزارت مالیه) پیشنهاد کرده بود کلی بدهی عمومی به تولید ناخالص داخلی نسبت 60 درصد توسط 2022-23-40% برای دولت مرکزی و 20 درصد برای دولت.

اخبار مرتبط

بدهی های آمریکا افزایش یافته است بیش از پنج سال گذشته تا 25 درصد از تولید ناخالص داخلی در FY20 نما میان مدت چالش های آن, توسعه پایدار. مرکز بدهی به تولید ناخالص داخلی تخمین زده می شود حدود 49 درصد از تولید ناخالص داخلی در FY20 از 48.7 درصد در FY19.

روز پنجشنبه FC کمیته همچنین بحث در مورد مسائل ساختاری در وضعیت مالی از دولت به طور کلی قبل از شیوع بیماری همه گیر نیاز به نگاه دوباره در تعریف بدهی و کسری به منظور اطمینان از سازگاری بین سهام و جریان و امکانات برای دولت به سود کامل اضافی قرض گرفتن فضا از 2 درصد از GSDP مجاز به آنها را با شرایط آن ،

بطور جداگانه مرتبط با سلامت کمیته این کمیسیون در روز پنج شنبه مورد بحث و بررسی امکان مدلسازی هند خدمات بهداشت و درمان در خط انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) برای هماهنگی بهتر بین مرکز و ایالات متحده.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de