طوفان Amphan مختل مخابراتی اتصال میان قطع برق در بنگلادش

تا آنجا که 30 درصد از سایت های شبکه تا به حال هیچ قدرت تا ساعت 11 صبح روز پنج شنبه با توجه به ارتباط تلفن همراه اپراتورهای مخابراتی بنگلادش یا AMTOB.

طوفان barrelled از طریق سواحل در بعد از ظهر چهارشنبه و ویران swathes گسترده ای از زمین در هند و بنگلادش یک شبه ضربه زدن درختان از بین بردن خانه و آسیب رساندن محصول زمینه.

بیش از 22 میلیون مشتری ساخت تا تقریبا 60 درصد از کشور را مصرف کنندگان بدون برق شدند به عنوان مواج بادها و باران های سنگین جامعی تغذیه توجه کنند.

حدود 12 میلیون مشترک در طوفان-مناطق ضربه هنوز بدون برق به عنوان پنج شنبه بعد از ظهر.

AMTOB در بیانیه ای گفت که این طوفان آسیب دیده و 50 تا 60 درصد از سایت های شبکه در خولنا Barishal, Chattogram سیلت داکا Mymensingh رنگپور و Rajshahi بخش. این شرکت های مخابراتی باید حدود 35000 برج های تلفن همراه در بنگلادش است.

دبیرکل SM فرهاد به نام برای کمک به مصرف کنندگان به خصوص بنگلادش برق رسانی روستایی مدیره برای از سرگیری عملیات در سایت های شبکه.

محمد حسن رئیس ارتباطات خارجی در Grameenphone گفت: طوفان باعث “آسیب بزرگ” به آن زیرساخت عمدتا کابل های فیبر نوری و اتصالات قدرت در خولنا Barishal, Rajshahi و رنگپور بخش.

این شرکت عامل دو سوم از شبکه خود را بدون قدرت تجاری برای 12 ساعت.

آن را ارزیابی خسارت و کار به تدریج رزومه خدمات در مناطق آسیب دیده او اضافه شده است.

شاهد Alam ارشد شرکت های بزرگ و نظارتی افسر در Robi گفت: طوفان چپ در حدود 2500 از آن شبکه برج بدون قدرت.

شرکت فن آوری تیم مشغول به کار بود برای برقراری ارتباط و گفت و خواستار کمک از قدرت تامین کنندگان.

Ankit Sureka رئیس ارتباطات سازمانی و پایداری در Banglalink گفت: آنها در تلاش بودند برای حفظ سایت های شبکه های عملیاتی با استفاده از پشتیبان گیری از ژنراتور است که باید از این ظرفیت برای اجرای هشت تا 10 ساعت است.

حدود 3000 شبکه خود سایت بدون قدرت بودند تا 3 بعدازظهر روز پنج شنبه در گفت و افزود: آنها قادر خواهد بود برای بازگرداندن سایت هنگامی که آنها دریافت تجاری قدرت.

دولتی Teletalk مدیر عامل دکتر شهاب الدين گفت: در حدود 2000 شبکه خود سایت بود پایین. مناطق روستایی رو به رو شد بیشتر مشکلات شبکه از شهرهای او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de