اعمار MGF در بر داشت به جرم احتکار خواست به بازپرداخت تومان 13.35 کرور به 1,239 homebuyers

emaar mgf, emaar mgf, gst, NAAاین NAA نیز گفت که نشان می دهد علت توجه خواهد بود صادر شده برای اعمار MGF. (فایل عکس/فردا نیوز)

GST ضد احتکار قدرت پیدا کرده است املاک و مستغلات شرکت Emaar MGF به جرم احتکار تومان 13.35 کرور و کارگردانی آن را به بازگشت به مقدار 1,239 homebuyers با 18 درصد بهره.

ملی ضد احتکار قدرت (NAA) حکم کرد که دارایی غیر منقول شرکت بهره مند است از ورودی های اضافی اعتبار مالیاتی (ITC) است که 11.90 درصد از گردش مالی بین ژوئیه مارس 2017 و 2019.

اخبار مرتبط

بر اساس شکایت یک خریدار خانه در زمرد طبقه برتر پروژه و گزارش تحقیق و تفحص از اداره کل ضد Profiteeeing (DGAP) با NAA در حکم خود گفت: اعمار MGF است Profiteered یک مقدار Rs 13.35 کرور.

“مخاطب (Emaar MGF) کارگردانی شده است برای تصویب یک مقدار Rs 13,35,79,636 و مقدار Rs 1,04,734 ….. همراه با بهره @18 درصد در سال از تاریخ که از آن بالاتر از مبلغ جمع آوری شده توسط او از آنها (homebuyers از زمرد طبقه برتر پروژه) تا پرداخت ساخته شده است ظرف مدت 3 ماه از تاریخ تصویب این منظور” این NAA گفت.

آن را نیز خواسته دارایی غیر منقول شرکت برای کاهش قیمت آپارتمان در زمرد طبقه برتر متناسب با سود ITC دریافت کرده است.

این NAA نیز گفت که نشان می دهد علت توجه خواهد بود صادر شده برای اعمار MGF کارگردانی را به او توضیح دهد که چرا پنالتی تحت GST قوانین نباید تحمیل شده بر شرکت است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de