ایتالیایی, زن برنده نقاشی پیکاسو در فرانسه قرعه کشی موسسه خیریه

برنده – که موفق به دریافت بلیط قرعه کشی به عنوان یک هدیه – به دست آوردن اسپانیایی کارشناسی ارشد سال 1921 روغن بر روی بوم زندگی هنوز “Nature morte” کوچک انتزاعی به نمایندگی از یک جدول روزنامه و یک لیوان absinth.

قرعه کشی مطرح 5.1 میلیون یورو است که 900,000 یورو به موناکو میلیاردر جمع دیوید Nahmad که ارائه شده نقاشی. بقیه استفاده خواهد شد توسط موسسه خیریه برای مراقبت از تمیز کردن-پروژه های آب در مدارس و روستاها در کامرون و ماداگاسکار و مراکش. Nahmad نیز به 100.000 یورو به مراقبت.

“پیکاسو دوست داشتم یک عملیات شبیه به این دلیل او کسی که با بسیاری از علاقه های انسانی و اجتماعی و علل و” Peri کوچین سازمانگر از فروش به رویترز گفت در پاریس دفاتر هنر خانه حراج کریستی.

او گفت که بیش از 51,000 بلیط هزینه 100 یورو فروخته شده بود در این قرعه کشی که تا به حال به تاخیر افتاده است توسط COVID-19 بحران است.

“این coronavirus بحران آن را روشن ساخته است چقدر مهم است برای شستن دست های خود را, و که می تواند تنها با روشن آب” کوچین گفت.

در اولین نسخه از این قرعه کشی در سال 2013 25 ساله آمریکایی برنده یک تابلوی نقاشی با عنوان “مرد در اپرا کلاه”. آن را مطرح 4.8 میلیون یورو برای یک انجمن کار برای حفظ شهر باستانی صور امروزی در لبنان.

پس از شش سال فاصله بین دو پیکاسو بخت آزمایی برگزارکنندگان امید به اجرای سالانه یک نسخه از این رویداد به نفع های مختلف سازمان در هر سال.

بالاترین قیمت تا کنون از ذهن توسط پیکاسو آثار هنری رسیده بود در مارس 2015 وقتی کریستی فروخته شده خود در سال 1955 “Les femmes d’الجر” برای $179.4 میلیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de