Kotak Mahindra در حال حاضر گران ترین سهام بانک در جهان

Kotak Mahindra Bank, has comfortably pipped all lenders in the world to become the most expensive bank stock, a crown which until recently belonged to none other than HDFC Bank.Kotak Mahindra Bank به راحتی pipped همه وام دهندگان در جهان برای تبدیل شدن به گران ترین سهام بانک یک تاج که تا همین اواخر متعلق به هیچ یک دیگر از HDFC Bank.

Kotak Mahindra Bank به راحتی pipped همه وام دهندگان در جهان برای تبدیل شدن به گران ترین سهام بانک یک تاج که تا همین اواخر متعلق به هیچ یک دیگر از HDFC Bank.

با توجه به بلومبرگ اطلاعات Kotak Mahindra Bank در حال حاضر دستورات قیمت به ارزش دفتری (P/BV) است که به عنوان بالا به عنوان 4.5 برابر نسبت به 2.7 x برای HDFC Bank و 1.6 x برای ICICI بانک. گسترده فروش در HDFC Bank سهام کشیده پایین ارزیابی آن توسط 40 ٪ با توجه به آن پنج سال به طور متوسط. بانک سهام اصلاح تا آنجا که 32.4% از ژانویه برابر 25.2% پاییز شاهد در معیار Nifty50.

اخبار مرتبط

در میان 40 بزرگترین وام دهندگان جهانی, هندی, وام دهندگان خصوصی – Kotak Mahindra Bank, HDFC Bank و ICICI بانک – ویژگی میان شش گران ترین سهام بانک. تنها بانک ها با حداقل بازار capitalisation از 25 میلیارد دلار را شامل شده است در نمونه است.

سپرده پایه Kotak Mahindra Bank رشد 16.4% y-o-y به تومان 2.62 لاخ کرور در طول سال کامل FY20 رانده شده توسط 24.5 درصد رشد در کسا. در نتیجه CASA نسبت رز 367 واحد به 56.2 درصد است که بالاترین در این صنعت است.

Darpin شاه نهادی تحلیلگر تحقیقات در HDFC Securities گفت: “Kotak Mahindra Bank قوی سرمایه پایه پایدار و گرانول سپرده حق رای دادن و برتر اختصاصی شیوه های آن را به یکی از بهترین قرار داده شده در این بخش است.”

Kotak Mahindra Bank که قصد دارد برای بالا بردن حدود 7,500 تومان کرور روپیه از طریق تازه سهم فروش نیز برخوردار بالاترین سهام مشترک ردیف 1 سرمایه نسبت میان بزرگ دهندگان. ردیف 1 سرمایه نسبت از بانک بود و در 17.3% از مارس سال 2020 در مقایسه با 17.2 درصد از HDFC Bank.

تحلیلگران با اشاره به یک صندوق جمع آوری خواهد شد که رقیق سهامداران بازگشت است و نه نامطلوب اما آن کمک خواهد کرد برای پایین آوردن پروموتر سهام و تقویت بیشتر این بانک در حال حاضر قوی ترازنامه. از مارس سال 2020 بانک پروموتر Uday Kotak برگزار شد 29.64 درصد از مجموع پرداخت تا حقوق صاحبان سهام. بین FY16 و FY20 کتاب ارزش هر سهم از Kotak Mahindra Bank رز در CAGR از 22.85 درصد به Rs 256.23 در حالی که کتاب ارزش HDFC Bank افزایش یافته است 20.3% به تومان 311.83 بیش از پنج سال گذشته بلومبرگ داده ها را نشان می دهد.

Jefferies در مارس برداشته و هر دو HDFC بانک ICICI بانک از آن آسیا ex-ژاپن-تنها نمونه کارها با استناد دقیق و مستند در این کشور ممکن است باعث یک اعتبار منفی چرخه برای ملت است. خارجی کارگزاری القاء Kotak Mahindra Bank به نمونه اولیه 3 ppt وزن.

جی پی مورگان که دارای اضافه وزن امتیاز در Kotak Mahindra سهام مشاهده “ما تجدید نظر ما FY21 و FY22 EPS برآورد 2% و 8% بود در حالی که مقاطعه در slippages از 2.2 درصد و 1.6 درصد در FY21 و FY22. ما SOTP (مجموع از قطعات)-بر اساس قیمت هدف است 1,350 تومان ارزش نهادن به بانک در 3.3 x FY21E تثبیت P/BV و 26x تثبیت FY21E P/E.” سهام Kotak Mahindra Bank بسته و پنج جلسه در 1,150 تومان.25 پایین 0.85% در NSE.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de