لبنان در عمده بحران مواد غذایی, خطر, ساعت برای تلفن های موبایل زنگ

لبنان فلج شده است توسط یک بحران اقتصادی است که دیده می شود دلار در خشک تا بانک ها تحمیل تنگ سرمایه کنترل نرخ بیکاری افزایش و بدهی های مستقل به طور پیش فرض در مه – همه قبل از ترکیبات ضربه از شیوع کروناویروس.

نخست وزیر حسن دیاب گفت: همه گیر می تواند باعث جهانی امنیت غذایی اضطراری است که آسیب پذیر کشورها مانند لبنان در خطر خاص.

“هنگامی که در ناحیه سرسبز از شرق مدیترانه لبنان روبه رو است که به نظر می رسید غیر قابل تصور یک دهه پیش: خطر عمده بحران مواد غذایی,” او نوشت: در واشنگتن پست.

او گفت: تلاش برخی کشورها برای محدود کردن صادرات مواد غذایی باید مقاومت از سوی ایالات متحده و اتحادیه اروپا به راه اندازی یک صندوق اضطراری برای کمک به خاورمیانه جلوگیری از یک فاجعه انسانی قرار دارد.

“گرسنگی ممکن است جرقه های جدید جریان مهاجرت به اروپا و بیشتر بی ثبات کردن (خاورمیانه) منطقه,” او اضافه شده است.

لبنان وارد مذاکرات با صندوق بین المللی پول در این ماه امیدوار به تامین 10 میلیارد دلار در کمک های اولیه است که تا حدی به صندوق یک برنامه اصلاحات اقتصادی برای کاهش زباله دولت و تعمیرات اساسی بانکداری غرق در زیان.

وضعیت رشد کرده است وخیم.

لبنان ارز پوند سقوط کرده است در یک بازار موازی در خارج از بانک های تجاری به دو برابر قیمت مواد غذایی در واردات وابسته به کشور از ماه ژانویه و جرقه ناآرامی است که منجر شده به بانک ها در سراسر کشور سوزانده و یک معترض کشته شدند.

“چند هفته پیش در لبنان شاهد آن ‘گرسنگی تظاهرات’. بسیاری از لبنان در حال حاضر متوقف خرید گوشت و میوه و سبزیجات و به زودی ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به استطاعت حتی نان” نوشت Diab.

واردات مواد غذایی در معرض خطر

واردکنندگان مواد غذایی نگران هستند که کاهش دلار در آستانه اجرا و دلار در دسترس می تواند رسیدن به یک سطح قیمت که قرار دادن مواد غذایی از رسیدن به یک رشد طبقه فقیر لبنان.

“در عرض دو ماه و اگر این روند باقی می ماند مثل این ما نمی قادر خواهد بود برای پیدا کردن به اندازه کافی دلار به نقل و انتقالات خارج از کشور به خرید چیزهای اساسی” گفت: Hani Bohsali عمده وارد کننده مواد غذایی.

Bohsali گفت: واردات مواد غذایی مورد نیاز تامین مالی در حدود 5 میلیون دلار در هر روز و وارد شد به طور فزاینده ای قادر به پیدا کردن به اندازه کافی اسکناس برای تکمیل سفارشات جدید.

“اگر شما نمی توانید امور مالی 50 درصد از حمل و نقل خود کل حمل و نقل بین رفته است” گفت: Bohsali.

ترس از کمبود برخی از سوپر مارکت ها شروع به جیره موارد برای مشتریان قرار دادن محدودیت در چگونه بسیاری از می تواند خریداری شده در یک زمان.

در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در پنجشنبه Diab گفت: بانک مرکزی آغاز خواهد شد ارائه دلار برای واردات مواد غذایی بخشی از مراحل برای جلوگیری از ارز اسلاید در بازار موازی که در آن است از دست داده و حدود 65 درصد از ارزش خود را از اکتبر.

واردکنندگان گفت: پوند معامله شد در حدود 4250 دلار در روز پنج شنبه در مقابل رسمی میخکوب کردن محکم کردن از 1507.5 که باقی مانده است تنها برای خریداران سوخت ، دارو و گندم.

اما حتی دلار در بازار موازی رای تبدیل شده اند گریزان در میان سرکوب ارز خانه برای, نه مطابق با 3200 سطح قیمت ها است که دیده می شود, تعویض پول, بازداشت, باعث آنها را به اعتصاب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de