کمترین خورشیدی تعرفه پروژه به دنبال PPA ختم

solar tariff project, PPA termination, SECI, coronavirus outbreak, renewable energy, Solar power tariffs, solar tariff, coronavirus outbreakسقوط خورشیدی نرخ نسبت داده شده برای رشد انرژی های تجدید پذیر در کشور است.

اوج خورشیدی به طور یک جانبه فسخ قدرت خرید موافقت نامه (از) امضا شده با انرژی خورشیدی شرکت از هند (SECI) خورشیدی پروژه های برنامه ریزی شده به فروش برق در Rs 2.44/واحد — بالاترین-تا کنون خورشیدی تعرفه کشف شده است.

این شرکت گفت که PPA بود که لغو شد به دلیل فورس ماژور و حوادث مانند تاثیر شیوع کروناویروس در خورشیدی تولید کنندگان و تامین کنندگان خرید زمین مربوط به مسائل و تاخیر در ایجاد ارتباط شبکه انتقال. اما فسخ نشده است پذیرفته SECI.

اخبار مرتبط

قدرت از واحد در سوال این است که برنامه ریزی برای عرضه به Delhi Haryana, بیهار و تامیل نادو. سقوط خورشیدی نرخ نسبت داده شده برای رشد انرژی های تجدید پذیر در کشور است.

انرژی خورشیدی تعرفه ها کاهش یافته است از گزاف تومان 17/واحد در سال 2009 فقط تومان 2.44/واحد — بالاترین-تا کنون خورشیدی تعرفه کشف شده در مارس 2017— عمدتا در پشت کاهش قیمت ماژول بهبود تکنولوژی و افزایش رقابت در این بخش است. کارشناسان تا به حال مطرح شده سوال در مورد زنده ماندن از نرخ پایین.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de