لوفت هانزا بسته در بر 10 میلیارد دلار دولت نجات مقابله

برلین, مارس 21

لوفت هانزا است که در پیشرفته مذاکرات بیش از 9 میلیارد یورو ($9.9 میلیارد دلار) دولت یونان که آلمان را 20 درصد سهام در آن گل سرسبد شرکت هواپیمایی به عنوان کشورهای نبرد برای نجات صنعت حمل و نقل هوایی با چکش توسط coronavirus بیماری همه گیر.

لوفت هانزا گفت: در روز پنج شنبه معامله را شامل دولت با در نظر گرفتن دو کرسی در هیئت نظارت بر آن, اما آن را تنها ورزش آن حقوق رای دادن در شرایط استثنایی مانند برای محافظت از شرکت در برابر تصاحب.

لوفت هانزا بوده است در گفتگو با برلین برای هفته بیش از کمک به آن کمک کند کنار آمدن با آنچه که انتظار می رود به یک سفر طولانی رکود شده است اما کشمکش بر سر چه مقدار کنترل عملکرد در ازای پشتیبانی می کند.

منابع درگیر در مذاکرات گفت: اقتصادی دولت تثبیت کننده صندوق تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است را به جلو نهایی ارائه دهد اما باید انجام دهید تا در روز پنج شنبه.

رقبا از جمله فرانسه و هلند گروه Air France-KLM و ما حامل خطوط هوایی آمریکا, ایالات هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا را نیز به دنبال کمک به دولت است.

لوفت هانزا گفت: این انتظار می رود شرایط معامله شامل چشم پوشی از آینده پرداخت سود سهام و محدودیت در مدیریت پرداخت و اضافه کرد این بسته را باید تایید شده توسط کمیسیون اروپا.

این طرح شامل 3 میلیارد یورو وام از دولت حمایت بانک KfW و اوراق قرضه قابل تبدیل است که می تواند برای رد و بدل شده بیشتر از 5 درصد سهام به علاوه یک سهم در صورت عمومی تصاحب ارائه شده توسط یک شخص ثالث.

لوفت هانزا گفت: آن امیدوار است این قرارداد می تواند به این نتیجه رسیدند بی درنگ به امن خود را در دراز مدت پرداخت.

رسانه های آلمان گزارش اواخر روز چهارشنبه که یک معامله انجام شده بود و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که او انتظار دارد که یک توافق در یک بسته نجات به زودی اما نداد. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de