مسترکارت اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه تا زمانی که ویروس ترس فروکش

جهان دومین پردازنده پرداخت نیز به دنبال آن املاک و مستغلات رد پا و با توجه به تحکیم دفاتر ارشد مردم افسر مایکل Fraccaro گفت.

“ما انتظار داریم در هفته های آینده و ماه که بیشتر کارکنان ادامه خواهد داد به کار از خانه از آمدن به دفتر” او گفت:. “و ما با آن خوب. ما از این انتخاب.”

در حالی که برخی از مسترکارت کارکنان بچه های جوان و یا پدر و مادر پس از نگاه دیگران در مورد در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی به کار می کنند.

“ما اعلام کرده اند در صف مقابل به تمام کارکنان آن است که خود انتخاب … ما می خواهیم آنها را به تصمیم گیری در زمانی که آنها احساس راحتی بازگشت به دفتر” او گفت:.

این شرکت به استخدام نزدیک به 20 ، 000 نفر در سراسر جهان با آن مقر اصلی در Westchester, نیویورک شهرستان, حومه. مسترکارت صاحب که دانشگاه آن خریداری شده از آی بی ام در سال 1994.

هنگامی که وضعیت تثبیت شرکت در سراسر جهان ممکن است دریابید که دفاتر خود هستند و تنها حدود 30% کامل Fraccaro گفت: پیشرو مسترکارت به فکر کردن در مورد آینده خود را در املاک و مستغلات ،

مسترکارت می پیوندد دیگر فن آوری و شرکت های مالی است که باید گفت: آنها نه برنامه ریزی برای پیاده سازی گسترده دریافت-back-to-the-دفتر طرح هر زمان به زودی آن از جمله رقبای اصلی امریکن اکسپرس شرکت و ویزای Inc.

مسترکارت ایجاد کرده است “آینده کار” نیروی کار است که بدانند چگونه بهترین برای رسیدگی به املاک و مستغلات و کارمند نیازهای Fraccaro گفت.

حدود 90 درصد از نیروی کار آن است که عامل از راه دور از جمله کسانی که بر اساس در مکان های خارج از کشور از جمله پکن و شانگهای Fraccaro گفت. کارکنان مشغول به کار در ادارات باید به دنبال اجتماعی, فاصله, قوانین, پوشیدن ماسک و تحت درجه حرارت چک, او گفت:.

“هنگامی که وجود دارد, کافی است تست است و واکسن و مردم احساس راحت برای بازگشت, پس از آن ما ممکن است بیشتر,” او گفت:. “اما در مراحل اولیه آن خواهد شد بسیار کمتر از آنچه که ما تا به حال.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de