پاکستان مرد دستگیر و به قتل 2 دختر نوجوان بیش از درز تصویری

اسلام آباد, مارس 21

پلیس در پاکستان در وزیرستان شمالی را دستگیر کرده است یک مرد مشکوک به کشته شدن دو دختر نوجوان به نام “ناموسی” پس از تلفن همراه تصویری از آنها را با یک مرد جوان ظاهر آنلاین, به گزارش رسانه ها در روز پنج شنبه.

دختران ضرب گلوله کشته شدند در 14 ماه مه در Shamplan Garyam ایجاد کرد و پس از ‘اعتراض’ فیلم رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی گفت: Dawn news, report.

روز چهار شنبه در وزیرستان شمالی منطقه افسر پلیس Shafiullah Gandapur گفت: مشکوک قاتل محمد اسلم بود که پسر عموی دو دختر برگزار شد و طی یک حمله در یک ناشناس محل.

او رفته بود به پنهان شدن پس از قتل است.

پیش از آن در روز یک شخصیت مرکزی از حادثه Umer Ayaz اعتراف قبل از یک دادگاه محلی که او تا به حال ضبط ویدئو.

یک مقام ارشد پلیس گفت: Ayaz به دادگاه گفت که او با استفاده از تلفن همراه دوست خود Fida وزیر که در حال حاضر برگزار شده است توسط پلیس است.

در ضمن خیبر پختونخوا بازرس کل پلیس Sanaullah عباسی اعلام کرد: جایزه نقدی و تقدیر گواهی برای مقامات پلیس بیش از بازداشت در honour killing مورد.

علاوه بر اسلم پلیس بازداشت چهار مظنون در مورد Ayaz, Fida محمد پدر یکی از دختران Zadwal خان و پسر عموی Roohuddin.

پلیس ادعا کرد که خانواده متوفی نگه داشته بود قتل یک راز مربوط به ایستگاه خانه افسر ثبت نام شاه به عنوان شاکی به گزارش طلوع نیوز.

منطقه ای که این حادثه در زمان و مکان پرت و دور افتاده در نظر گرفته و پرخطر از نظر امنیت.

این حادثه می آید نزدیک به هشت سال پس از 2012 Kohistan فیلم رسوایی که در آن سه نفر کشته شدند برای افتخار پس از یک دانه دار تصویری نشان دادن آنها آواز خواندن و کف زدن در حالی که دو پسر رقصید رفته بود ویروسی در فوق محافظه کار و از راه دور منطقه. — IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de