همه گیر به فشار 60 منگنز به فقر WB ارائه می دهد $160 میلیارد دلار کمک

واشنگتن ممکن است 20

برای کمک به آفریقا

  • از 100 کشور به 70 درصد از جمعیت جهان را 39 در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.
  • نزدیک به یک سوم از کل پروژه های در حال شکننده و درگیری متاثر از شرایطی مانند افغانستان چاد و هائیتی و نیجر است.

Coronavirus همه گیر است و انتظار می رود برای قرار دادن بیش از 60 میلیون نفر به فقر شدید در سطح جهانی و بانک جهانی گفت: آن را به عنوان اعلام کرد عملیات اضطراری به ارزش 160 میلیارد دلار در 100 کشورهای در حال توسعه برای مبارزه با ویروس مرگبار است.

“همه گیر و خاموش کردن اقتصادهای پیشرفته می تواند فشار به عنوان بسیاری از 60 میلیون نفر به فقر شدید — پاک کردن مقدار پیشرفت های اخیر در کاهش فقر” رئیس بانک جهانی دیوید Malpass به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه.

“گروه بانک جهانی است نقل مکان کرد به سرعت و قاطعانه به ایجاد عملیات پاسخ اضطراری در 100 کشور با مکانیسم است که اجازه می دهد دیگر اهدا کنندگان به سرعت در حال گسترش برنامه های” او گفت:.

“برای بازگشت به رشد هدف ما باید سریع انعطاف پذیر, پاسخ برای مقابله با بهداشت و درمان اضطراری ارائه پول نقد و دیگر قابل ارتقا پشتیبانی برای حفاظت از فقرا حفظ بخش خصوصی و تقویت اقتصادی انعطاف پذیری و بازیابی” Malpass گفت.

“این نشان دهنده یک نقطه عطف قابل توجهی در گروه بانک جهانی را به تلاش برای استقرار 160 میلیارد دلار بیش از 15 ماه دوره است. بنابراین این یک نقطه عطف در 160 میلیارد دلار است که ما متعهد به” او گفت:.

Malpass گفت: برنامه های طراحی شده به این کشور برای واکنش موثر به سلامت اقتصادی و اجتماعی شوک که هر یک از آنها روبرو هستند.

این برنامه ها را تقویت سیستم بهداشت و درمان و نیز کمک به تهیه حیاتی زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی و لوازم. و این برنامه شامل مکانیسم است که اجازه می دهد دیگر اهدا کنندگان به سرعت در حال گسترش برنامه های او اضافه شده است.

“دعوت می کنیم که. وجود دارد می تواند شرکت های تامین مالی وجود دارد می توان اضافی اهدا کنندگان به صورت موازی با این برنامه پس از آن مهم است که توجه داشته باشید که برنامه های در حال ارتقا. و به دلیل وسعت این بدان معناست که علاقه مند به اهدا کنندگان و دیگر چند جانبه بانک ها می تواند به کشورها در سراسر جهان” رییس بانک جهانی گفت.

بانک گروه پشتیبانی از طریق کمک های مالی و وام و حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاری خواهد شد تعلیق دوجانبه بدهی به عنوان تایید شده توسط بانک فرمانداران.

بین المللی انجمن توسعه (IDA)-کشورهای واجد شرایط که درخواست شکیبایی خود را رسمی دو جانبه بدهی پرداخت خواهد شد که منابع مالی بیشتر برای پاسخ به COVID-19 همه گیر و صندوق بحرانی نجات بخش اورژانس پاسخ.

IDA بخشی از بانک جهانی کمک می کند که فقیرترین کشورهای جهان است. “دو جانبه بدهی خدمات تعلیق ارائه خواهد شد تا منابع مهم برای ایدا کشور به صندوق اضطراری پاسخ به Covid-19,” Malpass گفت. —PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de