The meeting, to be held via video conference, will dwell upon credit disbursement since March, especially Covid-19-related sanction as well as offtake, amid perceptions of growing risk aversion in the banking sector. این جلسه برگزار می شود از طریق ویدئو کنفرانس ساکن خواهد شد بر اعتبار پرداخت از ماه مارس به ویژه Covid-19-مربوط به تحریم و همچنین offtake میان ادراک از ریسک گریز در بخش بانکی است.

روز پس از اعلام Rs 21-لاخ-کرور بسته با تمرکز شدید بر بهبود جریان نقدینگی به بخش های مهم اقتصاد وزیر دارایی Nirmala Sitharaman برگزار خواهد شد اولین جلسه بسیار مهم با مدیران بانک دولتی در روز جمعه منابع گفت: FE.

این جلسه برگزار می شود از طریق ویدئو کنفرانس ساکن خواهد شد بر اعتبار پرداخت از ماه مارس به ویژه Covid-19-مربوط به تحریم و همچنین offtake میان ادراک از ریسک گریز در بخش بانکی است. این جلسه در یک زمان می آید زمانی که بانک ها قرار است برای بازی در یک نقش کاتالیزوری در اجرای چندین اطلاعیه های ساخته شده توسط دولت از جمله رسمی تضمین وثیقه وام تومان 3 لاخ کرور برای MSMEs و 75,000 تومان کرور روپیه نقدینگی تسهیلات برای سایه دهندگان – به مبارزه با این بیماری همه گیر. وزیر ممکن است سهام از بانکداران آمادگی در اتخاذ این طرح که اعلام شده است.

اخبار مرتبط

وام جریان به کشاورزی فقط پیش از Kharif فصل کاشت کسب و کارهای کوچک و غیر بانکی شرکت های مالی (NBFCs) بررسی خواهد شد همراه با وام دهندگان انتقال سود از کاهش نرخ بهره توسط بانک مرکزی به مشتریان.

استقرار بیش از حد پول توسط بانک ها با RBI تحت معکوس مخزن مسیر و بازپرداخت مهلت قانونی به احتمال زیاد خواهد شد بررسی می شود گفت: منابع. پیشرفت تحت هدفمند دراز مدت عملیات مخزن – که تحت آن بانک ها پذیرفته شده تنها Rs 12,850 کرور تومان 25,000 کرور ارائه شده توسط بانک مرکزی در اولین tranche از TLTRO 2.0 – تنظیم شده است به بررسی.

RBI تا به حال در تاریخ 17 آوریل اعلام کرد که می خواهد انجام TLTRO تومان 50,000 هسته ای در تراشه ها جای دادند با هدف تقویت حمایت از نقدینگی به NBFCs و میکرو-موسسات مالی بوده که ضرب و شتم توسط Covid-19 شیوع. خاموش پاسخ به TLTRO برجسته بانک ها ریسک گریزی و تقویت ترس از نقدینگی جریان نسبتا کوچک بازیکنان در سایه بانکداری فضا.

اظهار نظر در اعتبار جریان Sitharaman در هفته گذشته گفت: در حالی که بانک ها بوده است, اعلام وام بسیاری از وام گیرندگان می خواستم پرداخت را تنها پس از مستند برداشته شد. این یکی از دلایلی است که چرا بانک ها تصمیم به پارک بودجه تحت معکوس مخزن مسیر او اضافه شده است.

به عنوان Covid-19 شیوع غوطه ور است کشور را به یک بحران بی سابقه اقتصاد نیاز به یک اعتبار با فشار به عقب بر گردیم روی پای خود را. بخش عمومی بانک (PSBs) را مجبور به انجام بلند کردن اجسام سنگین به خصوص به عنوان سایه دهندگان توانایی برای افزایش اعتبار شده است به شدت مختل شده همه گیر و بانک های خصوصی باقی می ماند و محتاطانه خود را در مورد تازه و قرار گرفتن در معرض.

داشتن افزایش یافته است در دو رقمی سرعت در FY19 غیر غذایی رشد اعتبار شک و تردید عمل گذشته مالی. حتی قبل از Covid-19 شروع به گسترش غیر غذایی رشد اعتبار سقوط کرد و فقط به 6.3% در سال در سال در دو هفته از طریق 14 فوریه به پایین ترین سطح از مارس سال 2017 انعکاس گسترده تر اقتصادی و ریسک گریزی در میان بانکداران. اعتبار رشد در ایستاده بود 6.67% در دو هفته منتهی به سوم آوریل 24.

همانطور که برای کاهش اعتبار جریان در حال حاضر چندین PSBs از جمله SBI و پنجاب بانک ملی باید پیاده سرمایه در گردش محدود برای مشتریان واجد شرایط برای کمک به آنها جزر و مد بیش موقت کمبود نقدینگی. اما پایین تر دارای امتیاز وام گیرندگان مواجه شده اند بیشتر بحران نقدینگی با توجه به ریسک گریز بانک ها و صندوق های متقابل (MFs) به خصوص پس از ماه گذشته بسته شدن شش بدهی بودجه فرانکلین تمپلتون کشور نهم-بزرگترین MF. رتبه های مختلف سازمان را پرچم مالی-بخش خطرات به عنوان یک عمده کشیدن در اقتصاد است.

دولتی دهندگان خیره تلفات گسترده به خصوص در نیمه اول FY21 با توجه به Covid-19 شیوع و مستند که به احتمال زیاد ساییده شدن سرمایه خود را موقعیت. بنابراین تزریق خواهد شد به خصوص در ماه های سپتامبر و دسامبر چهارم با توجه به بانکداران.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de