Rs 50 کرور سرمایه گذاری معیار باید تعریف MSMEs برای صادرات بخش: AEPC

Unveiling the contours of the Rs 20-lakh crore stimulus package, Finance Minister Nirmala Sitharaman last week announced a change in the definition of micro, small and medium enterprises (MSMEs).رونمایی از خطوط تومان 20-لاخ کرور بسته محرک مالی وزیر Nirmala Sitharaman هفته گذشته اعلام کرد یک تغییر در تعریف میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs).

این شورای توسعه صادرات پوشاک (AEPC) روز پنجشنبه از دولت خواست برای حفظ تنها سرمایه گذاری معیار تومان 50 کرور صرف نظر از واحد تولیدی گردش به تعریف میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSME) در بخش صادرات.

در نامه ای به MSME وزیر Nitin کرد, AEPC رئیس یک Sakthivel گفت که به عنوان صادرکنندگان گردش مالی بستگی به نرخ ارز و پس از روپیه ارزش است به طور مداوم تضعیف 10 سال گذشته این امر می تواند مناسب برای نگه داشتن فقط سرمایه گذاری معیار و حذف گردش پارامتر.

اخبار مرتبط

رونمایی از خطوط تومان 20-لاخ کرور بسته محرک مالی وزیر Nirmala Sitharaman هفته گذشته اعلام کرد یک تغییر در تعریف میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs).

به عنوان در هر تجدید نظر در تعریف هر شرکت با سرمایه گذاری از تا تومان 1 کرور و گردش مالی تحت Rs 5 کرور طبقه بندی شده به عنوان “میکرو”. یک شرکت با سرمایه گذاری تا 10 تومان کرور روپیه و گردش به Rs 50 کرور خواهد شد طبقه بندی شده به عنوان “کوچک” و یک شرکت با سرمایه گذاری به تومان 20 کرور و حجم معاملات زیر 100 تومان کرور روپیه خواهد شد طبقه بندی شده به عنوان “متوسط”.

“پوشاک صادرات صنعت توصیه می کنم نگه داشتن تنها سرمایه گذاری معیار تومان 50 کرور بدون در نظر گرفتن گردش مالی عنوان شد ارائه قبلا” Sakthivel گفت.

او افزود که در مورد معیارهای گردش مورد نیاز است حد خود باید مطرح شود به تومان 300 کرور.
تاکید بر اهمیت این صنعت در شرایط سهم خود را به محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) صادرات سرمایه گذاری و اشتغال Sakthivel گفت: این بخش تا حد زیادی متشکل از MSMEs است ارائه شغل به 12.9 میلیون نفر از کارگران به طور مستقیم که در آن حدود 70 درصد از نیروی کار زنان هستند.

“تراست از مزایای به MSME بخش قطعا رفتن به یک راه طولانی در کمک به این صنعت کاهش در حال حاضر بزرگ بحران و من مثبت است که این اقدامات کمک خواهد کرد که در کاهش درد و رنج پوشاک, صادرات, صنعت و میلیون ها نفر از کارگران ما,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de