اسپانیا به دنبال PM 2 هفته تمدید مستند

مادرید, مارس 20

اسپانیا شکننده جناح چپ ائتلاف به دنبال حمایت از سیاسی دشمنان به تمدید وضعیت اضطراری در روز شنبه به تظاهرات عمومی پختند بیش از coronavirus بحران’ آسیب به اقتصاد و دشوار اجتماعی محدودیت.

حتی اگر مرگ و میر در حال کاهش و اسپانیا امیدوار است تا بیشتر بالابر سخت مستند تا پایان ماه ژوئن نخست وزیر پدرو سانچز می خواهد به نگه داشتن قدرت های ویژه ای برای دو هفته بیشتر به کنترل کاهش محدودیت.

“ما نمی کردم این دور توسط اینرسی اما این کار از سلامت کارگران” سانچز گفت. اسپانیا ثبت کرده است 27,778 مرگ و میر و 232,037 موارد COVID-19 اما جدید مرگ و میر کاهش به کمتر از 100 روز. رهبر حزب محافظه کار مردم متهم سانچز از رفتن بیش از حد در اروپا یکی از سخت ترین مستندات. “خود را برنامه ریزی شده است و یک شکست است. سلول مانع از سرایت اما که نمی تواند نامحدود و اندازه گیری” پابلو Casado گفت: در مجلس. “سیاست های خود را باعث خرابه.”

با اسپانیا گردشگری وابسته به اقتصاد پیش بینی به قرارداد تا به 12.4 درصد در سال 2020 سرخوردگی جوش به تظاهرات. گروه تا چند صد تظاهر کنندگان شده اند جمع آوری روزانه به گلدان های خارج از خانه و خواستار استعفای دولت نقض اجتماعی-دورى قوانین. —رویترز

مقابله با ویروس

  • ما سلول های بنیادی شرکت Inovio دارو گفت: واکسن آزمایشی نشان داده شد برای تولید آنتی بادی ها و سیستم ایمنی بدن پاسخ در موش و خوکچه هندی.
  • ایالات متحده و مکزیک و کانادا روز سه شنبه گفت: آنها را گسترش ممنوعیت غیر ضروری مرزی سفر توسط یکی دیگر از 30 روز.
  • که ابراز نگرانی روز چهارشنبه گفت: 1,06,000 موارد جدید ثبت شد در 24 ساعت گذشته بیشتر در یک روز پس از وقوع آغاز شد.
  • برزیل روزانه تلفات افزایش به رکورد 1,179 روز سه شنبه به عنوان رئیس جمهور Jair Bolsonaro دو برابر کردن در کلروکين به عنوان یک امکان درمان در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به ممنوعیت سفر به برزیل.
  • کمبریج تبدیل شده است و این دانشگاه برای اولین بار در بریتانیا به لغو تمام چهره به چهره و سخنرانی برای 2020-21 سال تحصیلی پس از 800 سال از استقبال دانش آموزان به آن صومعه quadrangles و کلاس های درس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de