استاندارد اجاره برک تیم تا به ارائه کمک های اولیه در میان coronavirus shutdown

این بسته حاوی کالاهای اساسی و مواد غذایی فاسد نشدنی موارد تحویل داده خواهد شد به درب خانه از خانواده های محروم.

این بانک در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه که آن را راه اندازی کرده است یک قایق از برنامه و نمرات از طرح حمایت از مردم محروم در بنگلادش از آغاز COVID-19 بحران است.

“به عنوان یک واحد ما مصمم به جلو بروید اجرای برنامه های ما برای نفع مردم و من افتخار می کنم به من ملحق 2200 همکاران در حمایت از مشتریان و جوامع از طریق دراز مدت کمک و مرحله بهبود” گفت: ناصر Ezaz Bijoy, Standard Chartered بنگلادش مدیر عامل شرکت.

“ما از حضور در بسیاری از جوامع به ارائه ضروری خود نیاز دارد و آنها را آگاه اجتماعی فاصله به ما اعتقاد داریم که همه شفقت باز بودن و

kindheartedness می تواند کمک به کم درآمد و محروم مردم تا حد زیادی در یک زمان بسیار مهم برای غلبه بر ویروس ترساندن” گفت: Asif صالح برک اجرایی مدیر.

“این طرح با تمرکز بر جمعیتی که نشسته بین پایین هرم و وسط به اقشار مرفه. این است که معمول نیست ذینفع اجتماعی مداخلات اما که محدود به معنی قرار داده شده است تحت شدیدترین فشار با اختلالات ناشی از جهانی بهداشت بحران” Bitopi دس چودری رئیس امور شرکت و نام تجاری و بازاریابی در استاندارد چارترد گفت.

استاندارد چارترد قبلا اعلام طیف گسترده ای از اقدامات پشتیبانی برای مشتریان خرده فروشی و کسب و کار از جمله بازپرداخت وام تعطیلات هزینه چشم پوشی و یا لغو و تمدید امکانات.

این بانک آغاز $1 میلیارد دلار جهانی و برنامه تامین مالی برای شرکت های که ارائه کالا و خدمات برای کمک به جنگ علیه COVID-19.

همچنین راه اندازی یک 50 میلیون دلار به صندوق حمایت از جوامع برخورد با این بیماری همه گیر در سراسر آن رد پای جهانی از جمله بنگلادش.

برک بسیج است آن کل نیروی کار از جمله بیش از 100 ، 000 کارکنان خط مقدم جامعه بهداشت و درمان کارگران و داوطلبان برای حمایت از جوامع از شروع COVID-19 بحران است.

در مجموع 43 میلیون برنامه شرکت کنندگان شده اند گرا در COVID-19 برای اطمینان و پیشگیری از شیوع این بیماری است.

آن است که در حال توسعه بودجه خود را با کمک شرکای رسیده اند 300,000 خانواده های کم درآمد با اورژانس کمک نقدی در حالی که در مجموع 446,569 زنان دریافت کرده اند بیماریهای نوزادان و کودکان خدمات بهداشت و درمان از 41 برک را زنان و زایمان مراکز.

این nongovernment توسعه سازمان کمک به اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی به نصب مجموعه نمونه غرفه در مناطق آسیب پذیر در حالی که حداقل 50 کیوسک نصب خواهد شد در داکا هفته آینده برای کمک به سرعت بخشیدن به روند جمع آوری نمونه.

پنجاه و بیشتر دکه ها خواهد شد راه اندازی در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de