بریتانیا بهداشت و درمان کارگران شروع COVID-19 هیدروکسی کلروکین محاکمه

این ‘COPCOV’ مطالعه شامل بیش از 40 ، 000 خط مقدم بهداشت و درمان کارگران از اروپا و آفریقا و آسیا و آمریکای جنوبی برای تعیین اگر کلروکين و هیدروکسی کلروکین موثر در جلوگیری از رمان coronavirus.

تقاضا برای هیدروکسی کلروکین رسید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ آن در اوایل ماه آوریل. در اوایل این هفته ایران گفت که او در حال حاضر مصرف مواد مخدر به عنوان یک طب پیشگیری در برابر ویروس با وجود هشدارهای پزشکی در مورد استفاده از آن.

محاکمه رهبری در دانشگاه آکسفورد با حمایت از Mahidol آکسفورد پزشکی گرمسیری واحد پژوهشي (MORU) در بانکوک باز خواهد شد به شرکت کنندگان در بیمارستان سایت در برایتون و آکسفورد در روز پنج شنبه و شامل کسانی که در تماس نزدیک با بیماران مبتلا به اثبات رسیده و یا مشکوک به COVID-19.

“ما واقعا نمی دانیم که اگر کلروکين یا هیدروکسی کلروکین مفید هستند یا مضر برابر COVID-19 گفت:” دانشگاه آکسفورد استاد نیکلاس سفید این مطالعه با همکاری محقق اصلی است که بر اساس در MORU.

“بهترین راه برای پیدا کردن اگر آنها موثر در جلوگیری از COVID-19 است در یک مطالعه کارآزمایی بالینی است.”

این COPCOV تیم گفت: شواهد آزمایشگاهی نشان داد که داروهای ضد مالاریا ممکن است موثر در پیشگیری و یا درمان COVID-19 اما هیچ مدرک قطعی.

ما تنظیم کننده مجاز اضطراری استفاده از hydroxlychloroquine برای coronavirus بیماران اما سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داده است در برابر استفاده از آن در COVID-19 بیماران در خارج از بیمارستان و یا کارآزمایی های بالینی با توجه به خطر جدی ریتم قلب مشکلات.

“این آزمایش ما را در شناخت بهتر از چگونگی ایمن و موثر این داروها ممکن است در سراسر جوامع مختلف و گروه های سنی گفت:” نیک Cammack, COVID-19 درمان شتاب دهنده سرب در ولکام تراست بریتانیا بر اساس تحقیقات پزشکی خیریه است که کمک به صندوق دادگاه.

“اگر و تنها اگر آنها موثر این داروها را می توان کوچک و نورد به سرعت در سراسر جهان است.”

در بریتانیا و اروپا و آفریقا شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد یا هیدروکسی کلروکین و یا دارونما به مدت سه ماه. در آسیا آنها را دریافت خواهد کرد یا کلروکين و یا دارونما.

در مجموع 25 مطالعه سایت به شمار می رود باز در انگلستان تا پایان ماه ژوئن MORU گفت: با برنامه ریزی برای بیشتر سایت ها در تایلند و آسیای جنوب شرقی و ایتالیا و پرتغال و آفریقا و آمریکای جنوبی. نتایج انتظار می رود در پایان این سال است.

“ما به دنبال در این کار با دقت و بررسی همه شواهد و مدارک است که در خارج وجود دارد” بریتانیا امنیتی وزیر جیمز Brokenshire گفت اخبار آسمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de